ŞAHİN’DEN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA: ÇÖMEZ EN GÜÇLÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR

ŞAHİN’DEN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA: ÇÖMEZ EN GÜÇLÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR

ABONE OL
27 Şubat 2024 11:17
ŞAHİN’DEN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA: ÇÖMEZ EN GÜÇLÜ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Gurup Sözcüsü Birol Şahin: “İYİ Parti Milletvekili Turhan Çömez, AK Parti’de milletvekili olduğu dönemdeki derinlik, halkla diyalog ve siyaset tarzına geri dönerse Mart 2024 yerel seçimleri için en güçlü Büyükşehir Belediye Başkan adayı olur.

“AK PARTİ’DE EFSANE ÇALIŞMALAR YAPMIŞTI”

AK Parti’li Birol Şahin’den Balıkesir siyasetinin son dönemdeki çokça konuşulan ismi Turhan Çömez ile ilgili ilginç bir açıklama geldi. Şahin, İYİ Parti Milletvekili Turhan Çömez’in fabrika ayarlarına dönmesi halinde gelecek yıl yapılacak yerel seçimlerde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için en güçlü aday olacağını iddia etti.

Şahin; “Turhan Çömez Ak Parti Milletvekilliğinde efsane çalışmalar yapmıştı. Turhan Çömez Ak Parti rozeti taşıdığı, Ak Parti Milletvekili olduğu dönemde çalışkanlığı, ülke ve Balıkesirlin sorunlarına karşı duyarlılığı, derinliği, dinamik ve sevecen ilişkiler kurarak gönüllere girmeyi başarmıştı. Balıkesirliler onun yeniden siyasete dönmesi karşısında Ak Partili Turhan Çömez’in geri geleceğini düşünerek heyecan duymuşlardı.

“ÇÖMEZ BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI”

Ancak Turhan Çömez çok kısa sürede o Balıkesirlilerin özlediği Turhan Çömez’in tarihte kaldığını bambaşka bir Turhan Çömez’e dönüştüğünü göstererek büyük bir hayal kırıklığı oluşturmayı başardı.

Çömez’in İYİ Parti’deki performansı, özellikle İngiltere’ye gidip geldikten sonraki durumu, tavrı ve tarzı halkta karşılık vermiyor.

Yeni dönemin Turhan Çömez’i maalesef boş beleş açıklamalar, yalan ve dezenformasyon üzerine inşa edilmiş algı operasyoncusu, vizyonsuz, sosyal medyada fenomen olabilme hastalığına tutulmuş bir siyasi figür olarak görüyoruz.”

“DÜZELMEZSE YALANCI ÇOBAN OLUR”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Ak Parti Gurup Sözcüsü Birol Şahin, Turhan Çömez’in en kısa zamanda kendine gelmesi gerektiğini ifade ederek, sözlerini şu şekilde tamamladı; “Turhan Çömez hızla kedine gelip Ak Partili Turhan Çömez dönemi vizyonuna yükseltmelidir.

Sayın Çömez hızla kedine gelip hiç olmazsa Ak Partili Turhan Çömez vizyonuna yeniden kendini yükseltmelidir. Ancak bu şekilde şehrine ve ülkesine faydalı olur, aksi halde bir süre sonra “Yalancı Çoban” durumuna düşecektir.

Çömez, AK Parti’de milletvekili olduğu dönemdeki derinlik, halkla diyalog ve siyaset tarzına geri dönerse Mart 2024 yerel seçimleri için en güçlü Büyükşehir Belediye Başkan adaylarından birisi olur.

Bir Balıkesirli olarak AK Parti dönemindeki Turhan Çömez profilini onun derinliğini onun çalışmasını çabalarını bekliyoruz.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.