MAŞALLAH ÇELEBİ MAŞALLAH!

MAŞALLAH ÇELEBİ MAŞALLAH!

ABONE OL
19 Ekim 2023 16:48
MAŞALLAH ÇELEBİ MAŞALLAH!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çelebi Bandırma Genel Müdürü Gürkan Bayır, Bandırma’da yayın yapan bir internet haber organına demeç vermiş. Bayır’ın ifadelerine göre Çelebi Bandırma Limanı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyormuş ve öyle bir hız ki bu; özelleştirildiği 2010 yılından bu yana geçen 13 yıllık sürede bu yıl en yüksek iş hacmine ulaşmış. E Maşallah diyelim! Bir de ufak nazar boncuğunu da ihmal etmeyelim hatta!
Öyle ya gelen hiçbir gemiyi geri çevirmeyen, kenti büyükbaş hayvan kokusuna mahkum bırakan ve şimdi de mevsime uygun şekilde kömür tozuna bulayan bir liman nasıl en yüksek iş hacmine ulaşmasın ki?
Kimsenin parasında pulunda, kazandığında, kazanamadığında gözümüz yok Allah’a şükür de, 150 bin nüfuslu bir kente bu kadar çile çektirerek bir de üzerine cila çeker gibi böyle bir demeç vermek pek de güzel olmamış sanki Sayın Bayır!
Çelebi Bandırma Limanı denildiğinde , vatandaşa çıkıp sorsanız akıllara ilk ne gelir? Tabi ki Angus Gemileri ve şehre verdiği müthiş koku!!
Biri gidip, diğeri geliyor maşallah! Üstelik angus kokusu size yetmez, biraz da kömür tozu serpelim dercesine şimdi de gazetemize ulaşan görüntülerde de açıkça görüldüğü üzere tonlarca kömür tozu nakliyesine başlanmış durumda.
Çelebi Bandırma Genel Müdürü Gürkan Bayır vermiş olduğu demeçte demiş ki, “Çelebi Bandırma Limanı olarak büyük değişim yaşıyoruz. Şu anda her grupta her yükte müşteriye hizmet vermek için hazırız”
Bu da sanırız demek oluyor ki, angustan, kömüre kadar her yük kabul edilmeye devam edecek. Bandırmalı’nın ne dediği, ne çektiğinin sizin nazarınızda bir anlamı yok sanırız!
Olmaz Sayın Bayır, olmaz! Siz ne kadar teknolojinizi geliştirirseniz geliştirin, personellerinize motivasyon piknikleri yaparsanız yapın, 300 metre ilerisinde yerleşim yerleri olan limandan kömür tozu, hububat, büyükbaş hayvan yüklemeye kalkarsanız olmaz!

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.