ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

ABONE OL
19 Ekim 2023 13:49
ALİ TAYLAN ÖZTAYLAN MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla basın bildirisi yayınladı. Öztaylan basın bildirisinde şunları söyledi;

Aziz milletimiz, 28 Mayıs’ta yine ve yeniden büyük bir oy farkı ile Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı seçerek Türkiye Yüzyılı için ‘vira Bismillah’ dedi. Cumhurbaşkanımızın riyasetinde Ak Kadrolar olarak Türkiye Yüzyılını; sürdürülebilirliğin, huzurun, kalkınmanın, değerlerin, gücün, başarının, barışın, bilimin, haklının, verimliliğin, istikrarın, şefkatin, iletişimin, dijitalin, üretimin, istikbalin ve en önemlisi de gençliğin yüzyılı yapmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Büyük devlet olma vizyonunun yerelde başladığı inancıyla, en küçük idari birimlerimizin istikametiyle ülke istikametimizin aynı yaklaşımda olması için gayret gösteriyor, demokratik, çoğulcu ve verimli bir büyümenin bu şekli ile gerçekleşmesini önemsiyoruz.

Bu kapsamda, demokrasinin nüvesi konumunda olan muhtarlarımızın idari ve siyasi alandaki önemleri oldukça fazladır. Milletimizin tercihleriyle iş başına gelmiş muhtarlarımız olarak, ilimizin ve ilçelerimizin sorunlarının çözümünde inisiyatif almanız ve öncülük etmeniz son derece önemli ve değerlidir.

2002 yılından bu yana yerel yönetimlerde elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımız ve hatta sesimiz olan ve eğitim, sağlık, altyapı, güvenlik, kültür, sanat ve spor gibi her alanda vatandaşlarımıza sunulacak hizmetlerde devletimiz ile vatandaşlarımız arasında köprü görevinde olan kıymetli Muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü canı gönülden tebrik ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.