ALGÜL : BANDIRMA BU FIRSATI KAÇIRMAMALI!

ALGÜL : BANDIRMA BU FIRSATI KAÇIRMAMALI!

ABONE OL
12 Mayıs 2023 11:16
ALGÜL : BANDIRMA BU FIRSATI KAÇIRMAMALI!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Milliyetçi Hareket Partisi Balıkesir Milletvekili Adayı Harun Algül, Bandırma’nın sorunlarını ve çözümlerini bilen bir Milletvekilinin Ankara’da faydalı olacağını ifade ederek, il olmayı hedefleyen Bandırma’nın bu fırsatı kaçırmaması çağrısında bulundu

Bandırma’nın vekilsizlik sorununu bitireceğiz

Bandırma’nın milletvekilsizlik sorununu bitireceğiz diyen MHP Balıkesir Milletvekili Harun Algül “ Uzun yıllardan bu yana Bandırma kendi milletvekilini çıkaramadı. Bu da Bandırma’nın yatırımlarından mahrum kalmasına neden oldu. Ancak 2023 seçimlerinde bu makus kadere MHP olarak son vereceğiz. Bu seçimlere katılacak tüm partilere bakıldığı zaman seçilecek sıralamada Bandırma’yı temsil edecek adayın MHP olduğunu görüyoruz.

Bandırma MHP ile hak ettiği yatırımları alacaktır

Bu kenti tanıyan, sorunlarını bilen ve çözüm önerilerine hakim bir aday olarak Bandırma’ya hizmet için Harun Algül olarak oylarınıza talibim. Kesinlikle ayrıştırıcı değil, birleştirici olacağız. Bandırma’da yaşayan mesleği şehir planlamacısı olan biri olarak ihtiyacımızın ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Çözüm önerilerimiz de hazır. Öncelikle ihtiyacımız Bandırma ölçeğinde mikro milliyetçilik olacaktır. Bandırma hakkı olan yatırımları ve hizmetleri alamadı. Daha fazla geç kalmadan Bandırma MHP için kullanacağı oylar ile geciken yatırım ve hizmetlere ulaşmalıdır. “

Yüz il, bin ilçe

Bandırma’nın yatırım ve hizmet alma noktasında il olmasının büyük bir avantaj getireceğini söyleyen MHP Balıkesir Milletvekili adayı Harun Algül “ Bandırma Güney Marmara’nın lokomotifi ve en büyük şehridir. İl olma noktasında Türkiye’deki en şanslı ilçelerin başındadır. MHP olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in açıkladığı Yüz İl Bin İlçe projesinde Bandırma il olması gereken ilçeler sıralamasında en önlerde yer almaktadır. Partimize verilecek oylar ile Bandırma’nın il olma yolunu açılmış olacaktır.

Türkiye için de projelerimiz hazır

Dünya’da yaşanan pandemi ve ekonomik sıkıntılar doğal olarak ülkemizde de hissediliyor. Asgari ücretliler ve emekliler noktasında MHP olarak hayat geçireceğimiz projelerimiz hazır. İktidarımızda emekli aylıklarındaki eşirsizlikler son bulacak. Maaşlarda norm ve standart birliği sağlanarak vatandaşlarımızın nefes almasının önü açılacaktır. Çok sayıda atanamayan öğretmenlerimiz atanmayı bekliyorlar. Bu öğretmenlerimizin tamamını kademeli olarak atanmalarını sağlayacağız.

Sözleşmeli uzman çavuşların kadro beklentilerini iyi biliyoruz. Genel Başkan Yardımcımız İzzet Ulvi bu konudaki müjdeyi sözleşmeli uzman çavuşlara vermişti. MHP’ye verilecek oylar ile 200 Bine yakın sözleşmeli uzman çavuşlar kadro alabileceklerdir.”

Bandırma bizim için bir aşk hikayesidir

Bandırma’nın kendisi için bir aşk hikayesi olduğunu ısrarla vurgulayan MHP Balıkesir Milletvekili adayı Harun Algül “ Bandırma’da yaşayan, bu kentte istihdam yaratan bir iş insanı olarak Bandırma’ya hizmet etmenin benim için bir aşk hikayesi olduğunu söylemeliyim. Bir şehir plancısı olarak bu kent için yapılması gerekenleri çok iyi biliyorum. Teveccüh görüp Ankara’ya gidersem ki, buna gönülden inanıyorum. Bandırma’nın Ankara’daki en güçlü sesi olacağım sözünü şimdiden veriyorum.

Bandırmalı hemşerilerim sandıkta oylarını kullanırken, Bandırmalı milletvekili adaylarının hangi sıralamalarda olduklarına dikkat etmelerini rica ediyorum. MHP’ye verecekleri oylar ile Bandırmalı bir adayın Ankara’da Bandırma’yı temsil edeceğini bilsinler. “ Dedi.

Son sözlerini ifade eden MHP Balıkesir Milletvekili Harun Algül, Adayımız belli kararımız nettir. Bir oy Sayın Erdoğan’a bir oy da MHP’ye dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.