SUNULLAH MAHALLESİ SAKİNLERİ DURAK VE FIRINTAŞ BÜFESİ İSTİYOR

SUNULLAH MAHALLESİ SAKİNLERİ DURAK VE FIRINTAŞ BÜFESİ İSTİYOR

ABONE OL
21 Mart 2024 16:13
SUNULLAH MAHALLESİ SAKİNLERİ DURAK VE FIRINTAŞ BÜFESİ İSTİYOR
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma’nın merkez mahallelerinden olan Sunullah Mahallesi’nde mahalle sakinlerinin otobüs durağı ve dolum noktası talepleri var. Mahallenin Ordu Caddesi Eski Ticaret Lisesi’nin bulunduğu yerde dolum noktası konusunda sıkıntı olduğunu dile getiren mahalle sakinlerinden Özkan Beşbudak, “Mahallemizde bulunan ve halen inşaat halinde olan Eski Ticaret Lisesi önünde bulunan durak kış koşullarında çok rüzgar alan yaz mevsiminde ise açıkta olduğu için sıcak havalarda zorlukla beklenen bir durak konumunda. Büyükşehir Belediyesi’nden buraya kapalı durak yapılmasını istiyoruz. Ayrıca mahallemiz geniş bir mahalle ve sadece Pazartesi Pazarı girişindeki durakta bir kart dolum makinesi mevcut. Onun haricinde otobüs kartı için dolum noktası talebimiz var. Mahallemize yine Büyükşehir Belediyesi’nden Fırıntaş’a ait ekmek büfelerinden merkezi konuma ve herkesin ulaşabileceği bir yere konulmasını talep ediyoruz. Bugün geçim sıkıntısı malum kaliteli ve ucuz ekmek hakkımız hangi kapıyı çalıp sorsanız Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fırıntaş ekmek büfesi açılmasını istiyor yöneticilerimiz sevgili başkanlarımız halkımızın taleplerine  kulak verin” dedi.

ASAF BORA SOKAK’TAKİ PARKIMIZ EYLÜL AYINDAN BU YANA YAPILMAYI BEKLİYOR

Sunullah Mahallesi Asaf Bora Sokak’taki park yerinin Eylül Ayı’ndan bu yana yapılmasının beklendiğini de belirten Özkan Beşbudak, ” Bandırma Belediyemizden isteğimiz mahallemiz Kemal Özalp Caddesi ile Asaf Bora Sokaklarda çöp konteynerleri yeterli değil. Buralara çöp konteyneri talebimiz var. Asaf Bora Sokak’ta park alanı olan belirlenen yere park yapılacaktı ama Eylül Ayı’ndan bu yana park yapımını bekliyoruz. Artık tabi seçim zamanı. İnşallah yeni gelecek Başkanlarımız bu taleplerimizi görür ve cevap verirler” dedi.

ASAF BORA SOKAK’TA PARK YAPILMASI İÇİN BEKLENEN YER EYLÜL AYINDAN BU YANA BU ŞEKİLDE BEKLEDİĞİ İDDİA EDİLDİ.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.