SÜNGÜ: HAKAN AYDIN GERÇEKLERİ SÖYLEMİYOR

SÜNGÜ: HAKAN AYDIN GERÇEKLERİ SÖYLEMİYOR

ABONE OL
12 Mayıs 2024 20:06
SÜNGÜ: HAKAN AYDIN GERÇEKLERİ SÖYLEMİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor başkanlığı için adı geçen Hakan Aydın’ın Şehir Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemal Atabey’e yaptığı açıklamalar sonrasında, tüm görüşmelerin kendi üzerinden yapıldığını söyleyen Bilgen Süngü, Hakan Aydın yaptığı açıklamalarda gerçekleri söylemiyor dedi.

CHP Meclis üyesi ve Bandırmaspor eski futbol Şube sorumlusu Bilgen Süngü, Şehir Gazetesine yaptığı açıklamalarda “ Hakan Aydın ile bu türlü diyaloglara girmek istemezdim. Ancak gerçekleri Bandırma kamuoyunun da bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben 5 yıl boyunca Bandırmaspor yönetiminde en aktif noktalarda görev yaptım. Hakan Aydın’ın başkan adayı olmasını düşündüğü süreçte de görüşmeler benim üzerinden gerçekleşti. Doğruların bilinmesi adına bu açıklamaya yapma gereği duydum.

Yaklaşık 15 gün önce Hakan Aydın, Özel Aydın ve Gürel Soylu aracılığı ile Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ile bir araya geldi. O görüşmede bende hazır bulundum. Hakan Aydın Bandırmaspor Başkanlığına aday olacağını belirtti. Dursun Mirza’da bu medeni cesaretinden dolayı kendisini tebrik etti. Bandırma Belediyesi olarak da Bandırmaspor’a sırtlarını dönemeyeceklerini ifade ederek destek sözü verdi. Dursun Mirza geçmiş dönem başkanlığında Bandırmaspor üzerinden çok sıkıntılar yaşadığını, aday gösterilmemesinin bir nedeninin de Bandırmaspor olduğunu söyledi. Ancak yine de ellerinden geleni yapacakları sözünü verdi. Bu görüşmeden birkaç gün sonra da Onur Göçmez Başkan Mirza’ya yaptığı ziyarette de Hakan Aydın’ı desteklediğini söyledi.”

Onur Göçmez’in sosyal medya üzerinde Hakan Aydın ile fotoğraf paylaşması sonrasında 9 Mayıs günü Hakan Aydın’ın kendisini aradığını söyleyen Bilgen Süngü “ Bana yönetimi oluşturduğunu ve 35 milyon nakit paralarının olduğunu ifade etti. Ben de 35 milyon nakit para ve kulüp gelirleri ile bu işi yapabileceklerini kendisine söyledim. Kendisi Dursun Mirza ile görüşmek istediğini söylediğinde ben de buna gerek yok. Dursun Mirza zaten destek olacağını size söylemişti dedim. Israr edince de Dursun Mirza’nın randevularının arasına ismini yazdırdık. Hakan Aydın 10 Mayıs günü İzmir’den Bandırma’ya döneceğini belirtti. Saat 20.00’de arayarak benimle görüşme isteğini iletti. Bende 4 eski il başkanı ile yemekteydim. Yemek kısa sürecek ben seni arayacağım dedim. Misafirler gider gitmez de Hakan Aydın’a geri döndüm. Ancak kendisini Erdek’e geçtiğini söyleyerek randevu talebini iptal etti.

Gelişmeler benim anlattığım şekilde olmuştur. Bandırmaspor bu kentin en büyük markalarından biridir. Sahipsiz kalacağını düşünmüyorum. Kişilerin Bandırma Belediyesi üzerinde gündem yaratmasına da izin vermeyiz. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.