SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIM

SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIM

ABONE OL
13 Şubat 2024 10:58
SİYASET İÇİN DEĞİL HİZMET İÇİN ADAYIM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ak Parti Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan Ziraat Odası, MÜSİAD ve Petrol İş Sendikalarını ziyaretinde siyaseti milletvekilleri yapar, ben Bandırma’ya hizmet için adayım. Bandırma’nın gelirlerini Kent Konseylerinin har vurup harman savurmasına harcamam dedi. Saha çalışmalarına devam eden Öztaylan önce Bandırma Ziraat Odasına ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan ve Başkan Adayı Oya Yücel de eşlik etti.

Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez,  Cemal Öztaylan’ı daha önceki başkanlık dönemindeki başarılı çalışmalarından dolayı tanıdıklarını ifade ederek başkanlık yarışında başarılar diledi.

MÜSİAD Başkanı Tolga Tetik de Sanayiciler odalar ekonomiye yön verdiklerini belirterek “ Hizmet alamayan Bandırma’ya Cemal Öztaylan ile hizmet geleceğini biliyoruz. Onun için seçimlerde Cemal Öztaylan’a başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun diyoruz. “

Petrol İş Başkanı Tuncay Topuz, ziyaretlerinden dolayı Öztaylan’a teşekkür ederek, Eti Maden İşletmeleri ve Bandırma’ya yapılacak yatırımlar hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Benim ne yaptığım belli ne yapacağım belli

STK ziyaretlerinde Bandırma’nın 15 yıldan bu yana hizmet alamamasını eleştirerek “ Bandırma ne yazık ki 15 yılını kaybetti. Bir 5 senesini daha kaybetmesine izin veremeyiz. Ban hizmet için Bandırma Partisi adına vatandaşlardan oy istiyorum.

Benim önceden ne yaptıklarım belli ne yapacaklarım da bellidir. Kırsal mahalle yollarını sıcak asfalt yaparak işe koyulacağız. Büyükşehir yasası ile Bandırma Belediyesine geçen arazileri sattılar. Bu paralardan Bandırma’ya ne gibi yatırımlar yapıldı vatandaşların sorması lazım. O araziler satılmasaydı toplamda yaklaşık 8 katrilyon kazanılacaktı. O parayla ben Bandırma’yı baştan aşağı yenilerdim. Başkan olursam bende arazi satarım. Ancak o paraları kırsal Mahalle yatırımları için oluşturacağım havuzda toplayacağım. Kırsal mahalle muhtarlarından izin almadan o paraları asla kullanmayacağım. Belediyenin gelirlerini lüzumsuz işler için Kent Konseyine harcatmam.

Ali Taylan’ın milletvekili olması Bandırma için büyük bir avantaj

Bazı kişilerin sağda solda oğlu milletvekili kendisi Belediye Başkanı diyerek konuştuğunu biliyorum. Oğlumun milletvekili olması beni gururlandırdı. Ali Taylan’ın milletvekili olmasının Bandırma için bir avantaj olduğunu hala idrak edemiyorlar. Bizler Bandırma’da proje üreteceğiz. Ak Belediyecilik döneminde Bandırma’ya yapılacak hizmetin takibini de Ankara’da o yapacak. Bandırma’nın hizmet alımında önünü açacak. “

Ülkenin en iyi şehir plancıları ile çalışacağız

Önümüzdeki dönemde Bandırma’ya birçok yeni sanayi yatırımının geleceğini belirten Bandırma Belediye Başkan adayı Cemal Öztaylan “ Bandırma olarak bu sanayi yatırımlarına ve gelecek iş gücüne hazırlıklı olmak zorundayız. Bunun için ülkenin en iyi şehir plancıları ile çalışacağız. Onların bilgisinden ve tecrübelerinden yararlanacağız. “ Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.