ODA MECLİS ÜYELERİ TOBB SEMİNERİNE KATILDI

ODA MECLİS ÜYELERİ TOBB SEMİNERİNE KATILDI

ABONE OL
5 Aralık 2023 10:03
ODA MECLİS ÜYELERİ TOBB SEMİNERİNE KATILDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Ticaret Odası Meclis üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen meclis üyeleri bilgilendirme seminerine katıldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB ) ve iştiraklerinin kurumsal yapılarını ve hizmetlerini tanıtmak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve kendilerine çeşitli yönetim becerileri kazandırmak amacıyla 2014 yılından bu yana düzenlenen TOBB Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerlerinin yeni dönem programları başladı.

2-3 Aralık tarihlerinde TOBB Sosyal Tesislerinde düzenlenen seminere Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, Meclis Başkanı Funda Seçil Dedeoğlu ve Meclis Üyeleri katılım sağladılar.

Seminer kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin kurumsal yapısı, karar alma süreçlerinde TOBB’nin rolü, Türk dış politikasının bugünü ve geleceği, Türkiye ve Dünya ekonomisindeki dönüşüm, TOBB iştirakleri, protokol kuralları, e-ihracat / e-ticaret, ekonomide görünüm, iş hayatında iletişim ve insan 2.0 konularında sunumlar ile TOGG deneyim merkezi ve TOBB ETÜ’ye teknik inceleme gezisi yapıldı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.