MİRZA: DAHA İYİSİNİ YAPARIZ DİYE ADAY OLDUK

MİRZA: DAHA İYİSİNİ YAPARIZ DİYE ADAY OLDUK

ABONE OL
25 Kasım 2023 17:39
MİRZA: DAHA İYİSİNİ YAPARIZ DİYE ADAY OLDUK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için partilere adaylık başvuruları başladı. CHP’de 28 Kasım Salı günü son bulacak başvurular için Dursun Mirza ‘da belediye başkanlığı için başvuru dosyasını CHP İlçe Başkanı Mehmet Atak’a teslim etti.

Çok kalabalık bir partili topluluğu önünde dosyasını CHP ilçe başkanı Mehmet Atak’a veren Dursun Mirza kısa bir konuşma yaptı. Beklenen toplantıyı projelerinin tanıtımı ile önümüzdeki günlerde yapacağını belirten Mirza “  CHP Cumhuriyeti kuranların, Atatürk’ün ideolojilerini benimseyenlerin partisidir. Ben ilçe başkanlığı, meclis üyeliği ve belediye başkanlığını yapan bir partiliyim. 2019 yılında çok başarılı bir başkanlık dönemi yapsam da kurultay için imza verdiğim için aday yapılmadım. Bu bana yapılan büyük bir haksızlıktı. Yine de gösterilen başkan adayının yanında durduk, ona destek verdik. Kazanılan seçim zaferi dolayısıyla da mutlu olduk.

Şimdi neden aday oldum diye soruyorlar. Biz Tolga Tosun başkana borçsuz ve kurumsal bir belediye teslim ettik. Ancak o başarılı Bandırma Belediyesini artık göremiyoruz. Ben ve arkadaşlarım daha iyisini yapacağımıza inandığımız için tekrar aday oldum. Ben daima halkın arasında oldum. Şimdi halkın, tabanın ve partililerin isteği doğrultusunda aday oldum. Bizler 2019 yılında değişim istediğimiz için aday gösterilmedik. Değişim geç de olsa geldi. Adaylığımız partiye ve Bandırma’ya hayırlı olsun. “ Dedi

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.