METİN TURAN’DAN MOBBİNG İDDİASI

METİN TURAN’DAN MOBBİNG İDDİASI

ABONE OL
30 Nisan 2024 10:44
METİN TURAN’DAN MOBBİNG İDDİASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL
CHP Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Metin Turan, sosyal medya sayfasında yaptığı paylaşımda Bandırma Belediyesinde çalışanlara mobbing yapıldığını iddia etti.
Siyaset kendi içinde de demokratik bir hak ve mücadeledir diyen Metin turan “Uzun yıllardır da bu mücadelenin içinde aktif rol aldım, almaya devam ediyorum. Kimseye adam olmadım. Bu yaşımdan sonra da olmam. Eleştirmesini de bildim, muhalefet etmesini de bildim . Siyasi hayatımda yoldaşlarım, arkadaşlarım ve dostlarım oldu, olmaya devam edecek. Tabiki de mücadele azmimden de taviz vermeyeceğim. ” Dedi.
Yaklaşık bir ay önce demokrasinin en güzel örneği verilerek 74 yıl sonra Balıkesir’imiz de CHP bayrağını asan ekibin içinde 129 gün boyunca bu başarının mimari bir ekibin içinde yer aldım ve almaya devam ediyorum şeklinde açıklamasına devam eden CHP İl Başkan Yardımcısı Turan ” Maalesef üzülerek beyan etmeliyim ki ailemin en büyüğü olarak kardeşlerim üzerinden uygulanan karalama, yıpratma hatta yok edilme sürecini son bir aydır üzülerek takip ediyorum. Dostlar malumunuz CHP İl Başkan Yardımcısı olarak görevim devam etmekte, bu makamlara kendim talip oldum örgütümün teveccühü ile de görevimin başındayım. Partimizin bana verdiği her görevi layığıyla icra etmeye devam ediyorum. Kişiler gelip geçicidir. Asıl olan baba ocağı CHP’nin tüten bacasıdır. Babamdan öğrendim CHP’li olmayı, çocuktum, bayrak astım çocuktum Grup Yorumu bu şehirde en önde izledim.
Bugün geldiğimiz nokta şudur ki sadece soy adı Turan olan ve tek suçu CHP’li olmak olan yeğenim mevcut yönetim tarafından mobing uygulanarak çalıştığı birimden alınarak çok farklı bir birime sürgün edilmiştir. Evet sürgün edilmiştir. Bu ilk değil ve sonda olmayacak. Öfke nefret böyle bir şey olsa gerek. Yerleri değiştirilen mobing uygulanan sürgün edilenlerde bu örgütün bir neferi, üzücü ama edenlerde bu örgütün birer neferi. Amacı, sebebi ve nedeni ne olursa olsun bu muameleyi doğru bulmuyorum. Aile içinde yaşanmaması gerektiğini sonuna kadar savunanlardanım. Bu örgütün bir yöneticisi olarak çağrımı yeniliyorum eğer hesabınız benimle ise ben buradayım kardeşlerim üzerinden değil de direk benimle savaşın en azından dürüst ve ahlaklı bir savaş olur.
Bir hatırlatma! ihraç edeceğiz hepsini bitireceğiz diye sokaklarda konuşanlara istinaden bu örgütten ilk önce kimlerin ihraç edilmesi gerektiğini herkes çok iyi biliyor ama herkes alkışlama telaşı içindeler. ” Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.