HARUN ALGÜL BÖLGEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

HARUN ALGÜL BÖLGEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR

ABONE OL
10 Nisan 2023 12:48
HARUN ALGÜL BÖLGEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MHP 28. dönem 2. Sıra milletvekili adayı Harun Algül seçim gezileri çerçevesinde bölgeyi karış karış gezmeye devam ediyor. Seçim gezilerine MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt ve çok sayıda MHP gönüllüsü de eşlik ediyor. Hafta sonunda gezilerine devam eden Harun Algül ve MHP heyeti Doğruca, Eski Sığırcı, Bereketli, Külefli, Doğanpınar Mahallerinde vatandaşlar bir araya gelerek partilerinin görüşlerini aktardılar.

Gezdikleri mahallelerde vatandaşların dertlerini dinleyen MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt ve Milletvekili adayı Harun Algül kısa kısa konuşmalar yaparak neden MHP oy istediklerini anlattılar.

MHP olarak önceliğimiz milli menfaatlerimizdir diyen MHP İlçe Başkanı Bekir Bozkurt “ Bu seçimler ülkemiz için oldukça önem taşıyor. Organize olarak dış güçler ekonomik ve siyasal olarak saldırılarına devam ediyorlar. Dış güçlerin ülkemizdeki destekçileri de bu saldırılara destek veriyorlar. Organize olmuş dış güçlerin oyunlarını bozmak zorundayız. Bizim gibi düşünmeyen insanların bizleri yönetmesini istemiyoruz.

HDP ile işbirliği yapanlar ülkeyi federatif bir yapıya dönüştürmek istiyorlar. Buna izin veremeyiz. İşte bu yüzden sizlerin oylarına talibimiz. Bizim kararımız net, adayımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Bizler buralara sadece seçim zamanlarında oy istemek için gelen siyasetçiler gibi değiliz şeklinde konuşan MHP 2. Sıra milletvekili adayı Harun Algül “ Beni hepiniz tanıyorsunuz. 9 yıldır Bandırma Belediye Meclis üyesiyim. Sizlerin her zaman mecliste sözcünüz oldum. Onyedi Eylül Üniversitesine danışmanlık yapıyorum. Şehir plancısıyım. Defalarca sizlerin ayağına gelerek dertlerinizi dinledik.

Bandırma ve bölgemiz her zaman bizlerin önceliği olmuştur. Bandırma’yı ve bölgeyi tanıyor ve sorunlarını biliyoruz. Çözüm önerilerimiz hazırdır. Sizlerin meclisteki sesi olamaya talibim. Ülkemizin bekası için oylarınız kullanırken dikkatli ve duyarlı olmanızı istiyoruz. MHP olarak desteğinizi istiyoruz. “ Dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.