GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR

ABONE OL
4 Aralık 2023 12:54
GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırmaspor Basın sözcüleri Mert Özmen ve Ceyhun Cihat Yıldırım Cin Çukuru tesislerinde basın toplantısı düzenlediler. toplantıda son günlerde yaşanan olaylar masaya yatırılırken, yönetim kurulundaki görev dağılımları da açıklandı. Güçlü takım mottosuyla başladığımız sezonda , ne kadar doğru planlama ve hamleler yaptığımızı bugün geldiğimiz noktada görüyoruz diyen Yıldırım ” Bu sezon şuana kadar 14 maçta alınan 7 galibiyet 5 beraberlik ile 3.sıradayız ve Kocaeli takımını yenmemiz halinde yeniden 2.sıraya yükselme şansımız var.
Başkanımız Onur Göçmez’in ne kadar bir doğru strateji ile yürüdüğünü ; Son 4 sezonda 1 play off finali oynayan, bu sezonda TFF 1.ligi takip eden taraflı tarafsız herkesçe en iyi 3 takımından ve şampiyonluğun kuvvetli adaylarından biri olan bir takım kurmasıyla görüyoruz.
Bu tabiki de bir ekip işi. Yönetim Kuruluyla, Teknik Ekibiyle, Profesyonel Yöneticileriyle, Kulüp çalışanlarıyla herkesin emek sarf ettiği , fedakarlıklar yaptığı bir birliktelikten başarı doğuyor. Kümede kalsın yeter denilen kadroyla final oynattığını söyleyenlere de, buradan hiçbir başarının tesadüf olmadığını hatırlatmak istiyorum!
Bandırmaspor bugün itibariyle gerek tesisleşme yolunda yaptığı yatırımları, gerek teknik ve idari yapılanması gerekse güçlü dinamiklere sahip yönetim kadrosuyla doğru adımlarla ilerliyor. Başkanımız Onur Göçmez’in de söylediği gibi TFF 1. lig Her türlü sürpriz gelişme ve sonuçların olduğu , çok zor bir lig. Yenilmez olarak görülen takımların enteresan puan kayıpları yaptığı, ligin sonuncusunun dahi ilk 3 te
yer alan ekiplerden puan alabildiği heyecan dolu bir lig. Bu nedenle Bandırmaspor camiasının bütün fertlerine hiçbir şekilde karamsarlığa kapılmaması gerektiğini hatırlatıyorum. Uzun soluklu, nice mücadeleler ve zorluklarla karşılaşacağımız bu çetin mücadelede ; Başta Başkanımızı olmak üzere bu kulüp için mücadele veren herkesi yalnız bırakmadan destek verilmesi gerekiyor. Bir parantezde sosyal medya üzerinden özellikle Başkanımız Onur Göçmez olmak üzere tüm Yönetim ekibine haksız ve ağır eleştiri yapan internetin klavye neferlerine açmak istiyorum.

Başkanımızın Beşiktaş Kulübünde Görev almak üzere katıldığı seçimi gerekçe göstererek kulübün hakkını savunmadığımızı düşünen, kendileri gece uyumuyorken yönetimin ve başkanın sessiz kalıp, mücadele etmediğini ima edenlere; Tek sözümüz Başta başkanımız olmak üzere, tüm yönetim kurulu üyelerinin hayatı Bandırma olmuştur. Herkes ferah olsun, bu kulübün başında Memleket delisi bir başkan var. Sabah 7:30 tan, gece 3:30 a kadar Bandırmaspor Konuşan, bu kulübü 1 Adım Daha Nasıl İleri Götürürüz diye Kafa yoran, Evinden, Ailesinden, Çocuklarından, Eşinden Dostundan Feragat eden, Gerek Maddi Gerekse Manevi Büyük fedakarlıklar yapan bir başkan ve yönetim kurulu ekibi var. Bunca sarf edilen emeğe saygı duyulmasını, daha sağduyulu yorumlar yapılmasını , bu kulübün bir neferi, bu şehrin bir evladı kardeşiniz-arkadaşınız-abiniz olarak tüm Bandırma camiasından rica ediyorum. Gün Birlik Olma Günüdür, bu kent Güçlü Şehir olmak zorundadır. bu şehirde yaşayan herkes bir olursa, maç oynandığı anda tribünler dolarsa, din -dil -ırk -parti -menfaat
gözetmeksizin herkes BANDIRMASPOR etrafında kenetlenirse ne futbolu katleden emek hırsızları nede bu ligi
dizayn etmeye çalışan türk futbolunun katilleri fırsat bulamayacaklardır. Son oynadığımız tuzlaspor maçında artık Bandırmaspor karşıtlığı ayyuka çıkmış ve önümüzü kesmek adına hakem ve var avar olarak addedilen ama yok olan art niyetli saha içi otoriteleri tarafından yanlı kararlarla kulübümüz Bandırmaspor haksızlığa uğramaya ve puan kaybına yaşaması için her türlü saha içi faaliyetler yapılmaya devam ediyor. Bu haftaki mücadelede Futbol oynamaya elverişsiz saha ve saha içi yönetimi ve kontrolü kaybetmiş ve her türlü yanlı kararı alan hakem ekibi bu hafta kaybedilen puanın başlıca sorumlusudur. Bu arada ,Bandırmaspor Akademi Takımlarına Büyük Destek Veren Bandırma Belediye Başkanı Sn. Tolga Tosun’a ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkürlerimi iletiyorum. Akademi tesislerinde konaklayan 70 kadar oyuncu çocuklarımızın 3 öğün yeme içme ihtiyaçlarını tedarik eden, tesislere ve sahaya ulaşımı için belediye otobüslerini seferber eden Bandırma Belediyesi Başkanımız  Tolga Tosun’a kulübümüz adına teşekkürü borç bilirim. Ayrıca, Bandırmaspor’u ve Bandırmaspor Akademide ki oynayan oyuncu gençleri Balıkesir’in bir parçası görerek, şehirler arası ulaşım -deplasman maçları- otobüs ihtiyacımızı sağlayan, Cinçukuru Tesislerimize 3. Saha inşaatının tüm masraflarını karşılayarak , Balıkesir camiasından tepki
yemesine rağmen hiçbir desteği esirgemeyen Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız  Yücel Yılmaz’a teşekkürlerimizi iletiyorum. Her iki başkanımızda Bandırmaspor için kapıyı çaldığımızda bizi asla geri çevirmiyorlar. Kendilerine bu yardım ve hizmetlerden dolayı müteşekkiriz. Dedi.

yönetim kurulunda görev dağılımı şu şekilde oldu;

Başkan Onur Göçmez: Futbol Şube, Mali İşler, Tesisleşme
Gürel Soylu: Başkan Vekili, Kamu Kurum, Protokol Ziyaretleri, Personel ve Tesis Yönetimi, Protokolden Sorumlu ve Yönetimde Başkan Vekili
Hüseyin Baş: Başkan Vekili, Kamu Kurumları, Belediye İlişkileri, Bandırmaspor Vakıf İlişkileri ve Yönetimde Başkan Vekili.
Soner Özbey: Başkan Vekili, Dış İlişkiler, Sponsorluk Çalışmaları ve Yönetimde Başkan Vekili,
Mehmet Özbay: Başkan Yardımcısı, Kamu Kurumları, Belediye İlişkileri, Bandırmaspor Vakıf İlişkileri.
Soner Koçoğlu: Başkan Yardımcısı, İaşe Alımı, Cin Çukuru Tesis ve Personel Yönetimi
Cihan Yılmaz: Başkan Yardımcısı, Futbol Şube Sorumlusu, Antrenman Sahalarının Bakımları
Mert Özmen: Başkan Yardımcısı, Basın Sözcüsü, Sosyal Sorumluluk Organizasyonları, Sponsorlar İle Etkin İletişim
İsmail Aydın: Başkan Yardımcısı, TFF ve Kulüpler Birliği Temsilcisi
Ceyhun Yıldırım: Yönetim Kurulu Üyesi, Basın Sözcüsü, Futbol Şube Sorumlusu, Antrenman Sahaları Bakımı, Altyapı Tesis Sorumlusu.
Muharrem Ünal: Yönetim Kurulu Üyesi, İnşaat Yatırımları ve Antrenman Sahalarının Bakımları.
Cumhur Babuşçu: Yönetim Kurulu Üyesi, TFF ve Kulüpler Birliği Temsilcisi
Beraat Güleç: Yönetim Kurulu Üyesi, Dış İlişkiler, Sponsorluk Çalışmaları.
Tuğçe Karakaş: Yönetim Kurulu Üyesi, Okul Organizasyonları, Kadın Taraftar Sorumlusu
Erol Rüzgar: Yönetim Kurulu Üyesi, Otopark Sorumlusu, Resmi Ürün Satış Mağaza Sorumlusu.
Uğur Maral: Yönetim Kurulu Üyesi, Stadyum Sorumlusu, Misafir Takım İletişimi.
Sadi Kilercioğlu:Yönetim Kurulu Üyesi, Taraftar Sorumlusu, Misafir Takım İletişimi
Recep Özinanç:Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol Şube Sorumlusu, Altyapı Ekip Çalışmaları.
Bora Öziş: Yönetim Kurulu Üyesi, Amatör Branşları Geliştirme Sorumlusu ve Amatör Şubeler Temsilcisi.
Egemen Özayaz: Yönetim Kurulu Üyesi, Sosyal Medya Sorumlusu
Sercan Atlı: Yönetim Kurulu Üyesi, Protokol Sorumlusu, Otopark İşletmeleri Sorumlusu.
Poyraz Ozar: Yönetim Kurulu Üyesi, Dış İlişkiler, Reklam ve Sponsorluk Çalışmaları.
Tezcan Aslan: Yönetim Kurulu Üyesi, Dış İlişkiler, Reklam ve Sponsorluk Çalışmaları.
Gökmen Zengin: Yönetim Kurulu Üyesi, Dış İlişkiler, Reklam ve Sponsorluk Çalışmaları.
İsmail Akgün: Yönetim Kurulu Üyesi, İnşaat Yatırımları, Cin Çukuru Tesisleri Sorumlusu.
Volkan Tosça: Yönetim Kurulu Üyesi, Futbol Şube Sorumlusu, Altyapı Ekip Çalışmaları.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.