GÖNEN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUNİYET TÖRENİ

GÖNEN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUNİYET TÖRENİ

ABONE OL
3 Temmuz 2024 12:41
GÖNEN MESLEK YÜKSEK OKULUNDA MEZUNİYET TÖRENİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gönen Meslek Yüksekokulu mezuniyet töreni büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Gönen Meslek Yüksekokulu A. Dursun Akın Yerleşkesinde gerçekleşen ve Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Arucu’nun ev sahipliği yaptığı törene Rektörü Prof. Dr. İsmail Boz, Gönen Kaymakamı Dr. Arslan Yurt, Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yılman, Gönen İlçe Emniyet Müdürü Aydın Zeybek, Gönen İlçe Jandarma Komutanı V. J. Kd. Bşvş. Selim Yafay, Gönen Ticaret Odası Başkanı İsmail Mutlu, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Serel, Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş ve Prof. Dr. Ebru Kaya Mutlu, akademik ve idari personel,  öğrenciler ve veliler katılım gösterdi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan mezuniyet töreninin açılış konuşmasını Gönen Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Arucu gerçekleştirdi. Selamlama konuşmalarını gerçekleştiren Rektör Prof. Dr. İsmail Boz, mezun öğrencilerimize meslek yaşamlarında başarılar diledi. Gönen Kaymakamı Dr. Arslan Yurt da öğrencilere bundan sonraki yaşamlarında başarı dileklerinde bulunarak mezuniyetlerinin hayırlı olmasını temenni etti. 2023-2024 eğitim-öğretim yılında Gönen Meslek Yüksekokulunu birincilikle bitiren Bilgisayar Programcılığı Programı ÖğrencisiUygar Çelik de heyecanını ve mutluluğunu dile getirdiği bir konuşma gerçekleştirdi.

Konuşmalardan sonra bölümlerini birincilikle bitiren öğrenciler tarafından tüm mezun öğrenciler adına kütüğe plaket çakma seremonisi gerçekleştirildi. Programda daha sonra dereceye giren öğrenciler teşekkür belgesi takdim törenine geçildi. Üniversiteyi derece ile tamamlayan öğrenciler teşekkür belgelerini Rektör Prof. Dr. İsmail Boz ve protokol üyelerinin elinden aldı. Teşekkür belgesi takdimlerinin ardından Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Arucu tarafından öğrencilere mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Büyük bir coşkuyla gerçekleşen mezuniyet töreni mezun öğrencilerin keplerini havaya fırlatmasıyla son buldu. Yüzlerce kepin havada süzüldüğü bu güzel an fotoğraf ve video çekimleriyle ölümsüzleştirildi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.