BOZKURT : KENT KONSEYİ’NİN İSMİNİ CHP KENT KONSEYİ OLARAK DEĞİŞTİRİN!

BOZKURT : KENT KONSEYİ’NİN İSMİNİ CHP KENT KONSEYİ OLARAK DEĞİŞTİRİN!

ABONE OL
9 Nisan 2023 18:32
BOZKURT : KENT KONSEYİ’NİN İSMİNİ CHP KENT KONSEYİ OLARAK DEĞİŞTİRİN!
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Bandırma Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Bekir Bozkurt, Bandırma Kent Konseyi’nin CHP’nin arka bahçesi durumunda olduğunu öne sürerek “Kent konseyi neyi, kimi ve kimleri temsil ediyor?” sorusunu yöneltti.
Bozkurt açıklamasında şunları söyledi: “Bandırma’yı ve Bandırma’nın genelini ve ortak konsensüsü temsil etmediği belli olan siyasi tercihini CHP’den yana yapan Kent Konseyinin sayın başkanı şimdiye kadar yaptığı uygulamalarla CHP’nin arka bahçesi gibi davranmaktan vazgeçmemiş gösterdiğimiz hoşgörü ve anlayışın gereği, Bandırma öncelikli sorunlara çözüm ve öneri getirmesini beklediğimiz Bandırma kentinin ortak paydası olmaktan çıkmış CHP’nin arka bahçesi olmuştur.
Bandırma kentinin sorunları ve çözüm noktaları üzerinde çalışması gereken Bandırma’da yaşayan her insanımıza eşit mesafede olması gereken kent konseyi maalesef ayrımcılık ve siyasi taraftarlığın odağı olmuş Bandırmalı hemşerilerimizin değil belli bir siyasi grubun maalesef esiri olmuştur.
Son açıklamasıyla siyasi yönünü, malumu izhar ederek göstermiş böylece Bandırma halkının ve Bandırma’nın kent konseyi değil CHP’nin örgüt başkanı olduğunu ispat etmiştir. Bu durum Bandırma’ya ve Bandırmalının kültürüne ve demokratik anlayışa aykırı bir durumdur.
Tavsiyemiz şudur; Bandırma Kent Konseyi ismini CHP Kent Konseyi olarak değiştirsinler çünkü bu haliyle Bandırma’yı kucaklayan değil bir siyasi grubun sözcülüğünü yapmaktan öte gidemeyen örgütsel bir yapıya dönüşmüştür. Bandırma’nın sorunlarıyla ilgili çalışma yapması ve projeler üretmesi gereken konseyin siyasi örgüt olup arka bahçe konumuna düşmesini kamuoyunun takdirlerine bırakıyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.