BAŞKAN MİRZA MAKAMI ÇOCUKLARA DEVRETTİ

BAŞKAN MİRZA MAKAMI ÇOCUKLARA DEVRETTİ

ABONE OL
23 Nisan 2024 11:40
BAŞKAN MİRZA MAKAMI ÇOCUKLARA DEVRETTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla adet olduğu üzere makam koltuğunu çocuklara devretti. Başkanlık koltuğuna Hürriyet İlkokulu Aydan Mira Kızılkor otururken, başkan yardımcılık koltuklarına ise Eva ve Karmen Gürsoy kardeşler oturdular.

Başkanlık koltuğuna oturan Aydan Mira Kızılkor, koltuğunu devreden Dursun Mirza’dan istekleri oldu. Kızılkor, Festival etkinliklerinde çocuklara yönelik programların çoğaltılması, Hayvan barınağı şartlarının iyileştirilmesi, Bandırma’ya bir çocuk köyü yapılmasını ve daha yeşil bir Bandırma için çalışmalar başlatılmasını istedi.

Dursun Mirza başkanlık makamı isteklerini dinleyerek” Festivalimiz bu sene Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek. Festival etkinlikler çerçevesinde çocuklara yönelik programları arttıracağız. Hayvan barınağındaki şartların daha iyi duruma getirilmesi için çalışmalara başladık. Bu çerçevede yeni bir kapalı hayvan barınağı ile açık hava hayvan barınağını da yapacağız. Kaldırılan geri dönüşüm kutularını tekrar koyacağız. Temiz ve yeşil bir Bandırma için harekete geçtik. Bandırma’nın gerçekten ihtiyacı olan Çocuk Köyünü de hayata geçireceğiz. “Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.