BAŞARAN: 14 MAYIS’TA LAF ÜRETENLER DEĞİL MİLLET İÇİN ÇALIŞANLAR KAZANACAK

BAŞARAN: 14 MAYIS’TA LAF ÜRETENLER DEĞİL MİLLET İÇİN ÇALIŞANLAR KAZANACAK

ABONE OL
3 Mayıs 2023 10:12
BAŞARAN: 14 MAYIS’TA LAF ÜRETENLER DEĞİL MİLLET İÇİN ÇALIŞANLAR KAZANACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Mustafa Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte seçim otobüsüyle Gönen’de halkı selamlayarak, esnaf ziyareti, AK Parti Seçim Lokali ve Gönen 11. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv fuarını ziyaret ettiler.

AK PARTİ SEVGİ GÖSTERİLERİYLE KARŞILANDI…

Seçim otobüsü ile Gönenlileri selamlayan Başaran, Canbey ve Yılmaz halkın sevgi gösterileriyle karşılandı. Gönen’de esnaf ziyareti yapan ve vatandaşlarla sohbet eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, 14 Mayıs’ta AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı Vizyon projeleri ile seçim beyannamesin de yer alan konularda bilgilendirmede bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileten Başkan Başaran, Cumhurbaşkanına ve Cumhur İttifakına destek istedi.

EKREM BAŞARAN: “ÖZNEMİZ BALIKESİR DEDİK, VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK”

AK Parti Seçim Lokali ziyaretinde konuşan AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, 21 yıllık AK Parti iktidarında Balıkesir’e 50 milyarın üzerinde bir yatırım yaptığını ifade ederek, “Balıkesir’de 20 ilçemize ne ihtiyacı varsa o alanda hizmet ve eser kazandırdık. Öznemiz Balıkesir diyerek her işin takipçisi olduk ve Balıkesir’imize çok değerli hizmetler kazandırdık. Bu hizmetleri, bu eserleri AK Parti yaptı. 14 Mayıs seçimlerinden sonra da yine AK Parti yapacak, Cumhurbaşkanımız yapacak.

“KUVA-Yİ MİLLİYE ŞEHRİ BALIKESİR, TERÖRİSTLERLE YOL YÜRÜYENLERE OY VERMEZ”

Öncelikle gerçekten 14 Mayıs’ta sıradan bir seçim yapmayacağız. Bu seçimlerde güven ve istikrar ikliminin devam edip etmeyeceğine karar verilecek. Son yirmi yıldaki eser dönemi sürecek mi yoksa koalisyon dönemi Türkiye’sine geri mi dönülecek karar verilecek. Bu seçimlerde terörle mücadelenin devam edip edilmeyeceğine de karar verilecek. Muhalefet ortakları teröristlere destek veriyorlar. Cezaevindeki ve yurt dışına kaçan teröristler şu anda bu seçimleri bekliyor. Uçak bileti bile alanlar var. Kendilerine makam mevki bekleyenler var. Demek ki kendilerine 7’li koalisyondan değil, 9’lu koalisyondan söz almışlar.

“CHP’NİN BİRİNCİ SIRA VEKİL ADAYINI GÖREN VAR MI?”

Bugün CHP’nin birinci sıra milletvekili adayını sokaklarda gören var mı? Yok. Bunların derdi millet değil. Nasılsa kesin seçilirim diyerek, oturduğu yerden arada bir ahkam keser, yalan üzerine algı oluşturur ve bunu halk için yaptığını söyler. Halkını düşünmeyen, sadece ve sadece kendi ikballeri için terör odaklarıyla birlikte, ülkemizi bölmek için masada kurarlar, o masada buluşurlar. İşte o yüzden Savunma Sanayii’nde attığımız adımlar eskisi gibi birilerini rahatsız ediyor. Bu sadece içeride değil, dışarıda da böyle. Bu seçimde Türkiye’yi tekrar kendilerine bağımlı hale getirmek isteyenlerin kazanmasını istiyorlar.

“21 YILDA AK PARTİ ESER VE HİZMET ÜRETTİ, ÜLKEMİZE ÇAĞ ATLATTI”

Biz 21 yıldır her alanda kendi politikalarını belirleyebilen ve uygulayabilen bir Türkiye için mücadele verdik. Bu anlayışla demokrasimizi güçlendirdik. Milli iradenin üstünlüğünü gerçek manada tesis ettik. Eğitimden, sanayiye tüm altyapımızın eksiklerini getirdik. Ülkemize gerçekten çağ atlattık. Milletimizin refahı arttı. Bütçemiz üç kat büyüdü. Bizim bu ülke için daha çok işimiz, gidecek daha çok yolumuz var. Fakat biz yoldayız. Şu anda zillet ittifakı yola çıkmış falan değil. Bunların büyükşehir belediyeleri var. Acaba bu büyükşehir belediyelerinde daha ne yaptılar? Biz milletimizin karşısına normal zamanda da sürekli müjdelerle, projelerle çıkıyoruz.

“ÜLKEMİZİ HİÇ KİMSE PAZARLIK MASASINA KOYAMAZ, KOYDURTMAYIZ”

Bay Bay Kemal ve Balıkesir Milletvekili adayları gibi milletimizin karşısına sadece seçim zamanlarında çıkan değiliz. Milletimiz kimin çalıştığını, kimin lafla peynir gemisi yürüttüğünü çok iyi biliyor. 14 Mayıs’ta yalan söyleyenler, ülkeyi bölmek isteyenler, ABD, AB, FETÖ, PKK/YPG’nin uzantısı HDP ile kirli hesap peşinde koşanlar değil, Ülkesini seven, Bayrağını seven, Milletini sevenler tekrar seçilecek ve yürüyüşlerine devam edecek. Güzel ülkemizi hiç kimse pazarlık masasına koyamaz. Aziz milletimizle birlikte Cumhurbaşkanımızı ve Cumhur İttifakını, AK Partiyi tekrar seçeceğiz ve vatanın bölünmez bütünlüğü üzerine oyun kuranların oyunlarını bozacağız. Türkiye Yüzyılı’nda da emin adımlarla, doğru adımlarla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AK PARTİLİLER, GÖNEN TARIM FUARINI ZİYARET ETTİLER…

AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz AK Parti Seçim Lokali ziyaretinin ardından ve Gönen 11. Tarım Hayvancılık Gıda Sanayi ve Otomotiv fuarını ziyaret ettiler. Fuar alanındaki firmaları ziyaret eden AK Parti heyeti, AK Parti’nin Türkiye Yüzyılı’nda vizyona koyacağı tarım politikaları üzerine bilgilendirmelerde bulundular. Fuar alanında vatandaşların büyük bir ilgisiyle karşılanan AK Partiler, Gönenlilere teşekkür ederek Bandırma ziyaret programı için bölgeden ayrıldı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.