BANÜ’DE 9. KARİYER GÜNLERİ

BANÜ’DE 9. KARİYER GÜNLERİ

ABONE OL
24 Mayıs 2024 09:19
BANÜ’DE 9. KARİYER GÜNLERİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (BANÜ-KAGEM) koordinatörlüğünde, Fakülteler ve Öğrenci Toplulukları iş birliği ile bu yıl dokuzuncusu düzenlenen geleneksel Kariyer Günleri, alanında uzman sektör temsilcileri ile devam ediyor.

Öğrencilerin kariyerlerini hangi alanlarda nasıl şekillendirmesi gerektiğine dair bilgilendirmelerin yapıldığı Kariyer Günleri’nin ikinci günü birçok oturumla devam etti. Etkinliğin ikinci gününde; Prof. Dr. Aziz Sancar Konferans Salonu’nda İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinin destekleri ile davetli konuşmacı Serdar Kara “Kamuda Kariyer Yolu: KPSS” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. Aynı saatlerde Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu’nda ise, Ferisoft Şirketi Kurucusu ve Yazılım Mühendisi Ferkan Akyazıcı ve Endüstri ve Mekanik Mühendisi Merve Bozer davetli konuşmacı olduğu “Insight 360: Sektör Temsilcileri Buluşması” oturumu gerçekleştirildi. Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültemizin ve Endüstri İlişkiler Topluluğumuzun destekleri ile Serbest Mali Müşavir Turgut Çetin “Bir Mali Müşavirin Kariyer Yolculuğu” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Öğleden sonra gerçekleşen oturumda ise Necip Fazıl Kısakürek Konferans Salonu’nda “Genç İş İnsanları Kampüste” oturumu gerçekleştirildi. Moderatörlüğünü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Ayça Özekin’in üstlendiği oturumda; Özel Anka Bandırma Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucu Müdürü Gözde Engür, Naturel Kapıdağ İşletmesi Kurucusu Beyza Aydın, Akın Ertürk Koleji Kurucu Müdürü Akın Ertürk ve Ermed Çevre Sanayi Şirketi Kurucu Müdürü Kıymet Abanoz, öğrenciler ile buluştu.

Etkinliğin ikinci gününün son oturumunda, Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültemizin destekleri ile Bekir Oğurlu “Yazılım Geliştiriciliği ve Dijital Dönüşüm Araçları” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.