BANDIRMA UĞUR KURS KAZANDIRIYOR

BANDIRMA UĞUR KURS KAZANDIRIYOR

ABONE OL
1 Eylül 2023 17:14
BANDIRMA UĞUR KURS KAZANDIRIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yarım asrı aşkın deneyimi ve kişiye özgü öğretim anlayışıyla Türkiye genelinde öğrencilerini başarıyla geleceğe hazırlayan Uğur Kurs’un Bandırma şubesi farklı programı ve başarılı sonuçlarıyla dikkat çekiyor;

‘’BAŞARILI BİR GELECEK İÇİN  UĞUR’LU OL, SINAVLARA BİR ADIM ÖNDE BAŞLA’’ Sloganı ile Üniversite ve Lise  sınavlarına hazırlıkta konu anlatımları ve soru çözümlerinin yanı sıra öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs; planlama, öğrenme, uygulama, ölçme ve değerlendirme süreçlerini takip ederek eğitimin çıtasını yükseltiyor.

2023 YKS sonuçlarıyla Türkiye’nin en başarılı kurumları olan UĞUR KURS Bandırma şubesi de 2 öğrencisini TIP Fakültesine gönderirken 3 öğrencisini Hukuk Fakültesi,2 öğrencisini Mimarlık Fakültesine ve Bilgisayar mühendisliği, Yazılım, Elektrik  Elektronik ,Kimya,İnşaat,Makine Mühendislikleri, İktisat, İşletme, Hemşirelik,Eğitim Fakültesi gibi bir çok okula yerleştirdiği öğrencileriyle gururlandı.

Bandırma Uğur Kurs yetkilileri kişiye özgü öğretim modeli, yenilikçi eğitim anlayışı, özgün yayınları, akademik güçlü kadrosu ve yüksek başarı oranları ile öğrencilerini hedeflerine ulaştırdığını belirterek,

 Kontenjanlarla sınırlı Uğur’da Kış Dönemi Kursu başvuruları için 2024 YKS sınavı için 12.sınıf ve Mezun öğrencileri,ara sınıflarda  11.sınıf,10. Sınıf ,9. Sınıf yanı sıra LGS sınavı için 8. Sınıf ve 7. Sınıf ,6.sınf öğrencilerini kursumuza bekliyoruz şeklinde açıklama yaptı.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.