BANDIRMA SK TESİSLEŞME ADINA BÜYÜK ADIMLAR ATIYOR

BANDIRMA SK TESİSLEŞME ADINA BÜYÜK ADIMLAR ATIYOR

ABONE OL
9 Haziran 2023 14:22
BANDIRMA SK TESİSLEŞME ADINA BÜYÜK ADIMLAR ATIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma SK tesisleşme adımlarını atmaya devam ediyor. Tesisleşme çalışmaAlrını yerinde göstermek isteyen Bandırma SK Yönetim Kurulu üyeleri basın mensuplarına yapımı devam eden tesisleri gezdirdi.

Rüzgar: tesisleşmeye büyük önem veriyoruz

Bandırma SK Basın sözcüsü Erol Rüzgar yaptığı açıklamada “ Bandırmaspor olarak sportif başarı yakalamanın yanı sıra her platformda vurguladığımız tesisleşmeye büyük önem veriyoruz. Bandırmaspor’un tesisleri bizim vitrinimiz. Yerli, yabancı futbolcular için, teknik ekip için ve aileleri için tesisler büyük önem taşıyor.

Hem bugün, hem de Bandırmaspor’un geleceğine istikrarlı ve sürdürülebilir büyümesine, başarısına tesisler büyük katkı sağlıyor. Bugün burada sizlere Bandırmaspor’a kazandırdığımız 2 önemli binayı, mevcut binamızdaki renavasyonu ve yeni yapılan antrenman sahamızı gezdireceğiz ve tanıtacağız.” Dedi.

  1. çim antrenman sahası

Antrenman sahasındaki 2. Çim saha baştan aşağı yenilendi. Zemine 6 bin ton çakıl ve 5 m2 kum dökülerek alt yapısı tamamlanarak yeni çim ekimi yapıldı. Yeni sezon çalışmalarına yetişecek olan 2. Çim antrenman sahasını U 19 takımı da kullanabilecek. Antrenman sahasının etrafı kapatılarak rüzgar almasının da önüne geçilmiş oldu.

İn Bordo Lokal Binası 

Bordo beyazlı futbolcuların ve ailelerinin yararlanacağı İn Bordo Lokal binası Temmuz ayının ilk haftasına yetişecek. Lokal içinde oyun alanları, kafeterya olacak. Özellikle yabancı oyuncuların kullanabilmesinin amaçlandığı İn Bordo lokal 283 M2 alan üzerine inşa ediliyor.

Kulüp Binası

Basın toplantılarının yapılabileceği, içinde başkanlık odası ve personel odalarının bulunduğu Kulüp Binasının da inşaatı yeni sezona yetişecek.

Yeni konaklama binası

Futbolcuların kalabilecekleri modern bir kamp tesisisinin eksikliğini kapatma adına İn Bordo Lokal binasının yanındaki Alana 750 m2 zemin üzerine 2 katlı ve 40 odalı yeni bir konaklama binasının inşaatına da kısa sürede başlanacak. 30 Milyon liraya mal olacak yeni kamp alanı içim finans çalışmaları devam ediyor.

Malzeme Odası

Antrenman tesislerinin girişinde bulunan alana yeni bir malzeme odasının yapımı da tamamlandı. 2 odalı bir bina olan malzeme odası da büyük bir eksikliği gidermiş olacak.

BANDIRMA SK YÖNETİM KURULU

2. ÇİM ANTRENMAN SAHASI

İN BORDO LOKAL BİNASI

KULÜP BİNASI

MALZEME ODASI

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.