ZAFER PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI İSTİFA ETTİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

ZAFER PARTİSİ İLÇE TEŞKİLATI İSTİFA ETTİ

Bu haber 26 Temmuz 2022 - 9:55 'de eklendi ve 674 kez görüntülendi.

Zafer Partisi İlçe Başkanı Murat Burcu ve yönetim kurulu üyeleri görevlerinden istifa etti. Murat Burcu, İstifasını Balıkesir İl Başkanlığına bir dilekçe ile bildirdi.

Murat Burcu dilekçesinde “Bandırma Zafer Partisi ilçe yönetimi olarak çeşitli zorluklarla partimizin ve genel başkanımızın politikalarını ve düzensiz göçmenlerle ilgili çalışmalarını hem ilimiz adına hem de ilçemiz adına duyurmak amacıyla 25 Nisan 2022 tarihinde teşkilatlandırmadan sorumlu genel başkan yardımcımız ve genel başkanımız tarafından Bandırma ilçe başkanlığına atandım. Göreve atandığımızdan bu yana temel ilkelerde hiçbir sapma olmadığı, gönlümüzde vatan, millet, bayrak sevgisi yolundan ayrılmadan, ülkemizin ve ilçemizin menfaatlerini düşünerek çalışmalara başladık. Fakat çalışmalara başladığımız ilk günden bu yana Balıkesir Zafer Partisi İl Başkanı Suat AYDIN tarafından görevi zorlaştırmaya yönelik hareketler, çeşitli engeller, online üyelerin tarafımıza ulaştırılmaması, görevi belli olmayan kişiler tarafından aranılarak ilçe kongre hazırlıklarımızda yanlış bilgilendirildik buna rağmen doğru bilgi ve belgeler ile kongremizi yapmamıza rağmen il başkanımız tarafından bile sahip çıkılmaması adeta güzide şehir Bandırma ilçemizin ikinci plana atıldığı ve Balıkesir il kongresine il delegelerinin, aynı zamanda teamül gereği Bandırma ilçe başkanı bile üst kurul delegesi yapılmadı.

Bu konuyu ilk günden itibaren genel merkeze bildirmemize rağmen sorunlar ve sıkıntılar ertelenip durdu. Sorduğumuzda ise bu sorunların hal olacağı noktasında teşkilatlandırmadan sorumlu genel başkan ve yardımcısı tarafından belirli günler verildi ve bu konu geçiştirildi. Fakat biz yönetim olarak çalışma disiplinimizi ve şevkimizi hiçbir zaman kaybetmedik adeta karınca misali bire bin koyarak çalışmaya devam ettik. Ne yazık ki bu çalışmalarımız genel merkez ve il başkanı tarafından kaile alınmadığı, gibi de önümüze sürekli engeller çıkarıldı. Hiçbir zaman Atatürk çizgisi ve Türk milliyetçiliği çizgisinden bir an olsun bile sapmadığımızı belirtmek isterim.”

Zafer Partisi Bandırma ilçe teşkilatı olarak kaymakamımızın daveti üzerine bayram ve şehitlik organizasyonlarına katıldık diyen Burcu ” Bandırma’da hiçbir siyasi partiyle sorunumuz olmadığı gibi aynı zamanda da devletimizin organlarıyla da hiçbir sorunumuz ve problemimiz yoktur. Evrak alımlarında, bürokratik işlemlerde de hiçbir problem yaşamadık. Ne yazık ki ilde yaşanan valilik olayından dolayı bir yazı paylaşmıştık ama sayın genel başkanımızın direktifleriyle bu yazıyı silmek zorunda kaldık. Valimizle herhangi bir problemimizin olmadığını bildirmemize rağmen sayın genel başkanımızın vali ile problemi olduğunu söylemesi üzerine biz de yazıyı kaldırdık çünkü sayın genel başkanımız yazıyı kaldırmazsak şayet istifa etmemizi istedi. Bunun böyle olmadığını sürekli söylememize rağmen sayın genel başkanımız bizi dinlemedi. Biz de kendisine duyduğumuz saygıdan dolayı kaldırmak zorunda kaldık.

Zafer Partisi Bandırma ilçe başkanı ve yönetimi olarak çalışma motivasyonu ve sağlıklı bir teşkilat çalışması olmayacağını kanaat getirerek istifa kararı alıyoruz. istifamızın kabulünü arz ederiz.” Dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .