YILMAZ’DAN BAŞKENT ÇIKARMASI

YILMAZ’DAN BAŞKENT ÇIKARMASI

ABONE OL
11 Ekim 2023 09:50
YILMAZ’DAN BAŞKENT ÇIKARMASI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Ticaret odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz, geçen hafta içinde gerçekleştirdikleri Ankara ziyaretleri görüşmelerini Şehir Gazetesine anlattı.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sönmez Bekdemir, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Doğan, Armağan Ergüzeloğlu, Alper Sargın ve Ticaret Odası Genel Sekreteri Serap Uğur ile beraber Ak Parti Balıkesir milletvekilleri ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur ile MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel’i ziyaret ettiklerini belirten Adem Yılmaz, hazırladığımız Bandırma kitapçığını kendilerine verdik dedi.

Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz “ Ankara ziyaretlerine Ak Parti genel başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Belgin Uygur hanımefendi ile başladık. Bandırma’nın sorunlarını içeren dosyamızı kendilerine ilettik. Öncelikle çözüm beklediğimiz kentin ana sorunlarını şifahen de anlattık. Bölge Hastanesi olarak hizmet veren Bandırma Eğitim ve Araştırma Hastanesinin fiziksel ve personel olarak yetersizliğini, Üniversite Hastane Kavşağının mevcut durumu ve Bandırma’nın en büyük markalarından biri olan Bandırmaspor’un maçlarını oynadığı 17 Eylül Stadının yıkılıp aynı yerinde yenilenmesi konularını gündeme taşıdık. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gündeme taşıdığı 100 il 1000 ilçe projesi kapsamında Bandırma’nın il olma konusundaki hassasiyetini ve beklentilerini anlattık.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Belgin Uygur Hanımefendi de Bandırma’yı, sorunlarını ve beklentilerini çok iyi bildiğini belirterek bizlerin her konuda destekçisi olacaklarını ve il olma konusu Ak Parti meclisine geldiği zaman değerlendireceklerini ifade etti.“

Ziyaretlerine Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan ile devam ettiklerini söyleyen Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz “ Milletvekilimiz zaten Bandırmalı ve kentin tüm beklentilerine hakim bir kişi olduğu için görüşmelerimiz çok doğal bir ortamda gerçekleşti. Bandırma’nın sorunlarını içeren Bandırma kitapçığını da kendisine verdik. Sağ olsun tüm içtenliği ile Bandırma’nın her zaman hak ettiği yatırımları alması için elinden gelenin fazlasını yapacağını söyledi.”

Ziyaretin son bölümünde MHP Balıkesir Milletvekili Ekrem Gökay Yüksel’i ziyaret ettiklerini belirten Başkan Yılmaz “ Sayın vekilimiz ile ağırlıklı olarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Bey’in ülke gündemine taşıdığı 100 il 1000 ilçe projesi hakkında görüştük. Samimiyetinden dolayı öncelikle kendisine teşekkür etmek isterim.

Projenin MHP projesi olduğunun altını çizen vekilimiz yaşanan deprem felaketinin ardından yatırımların ve projelerin deprem bölgesine taşındığını belirterek konunun takipçisi olduklarını söyledi. Bandırma olarak da Bandırma’nın ülke gündeminde daha fazla yer alması konusunda bizlere uyarılarda bulundu.” Dedi.

Bandırma Ticaret Odası olarak  Ankara ziyaretlerinin çok olumlu geçtiğini belirten Başkan Adem Yılmaz, Ak Parti genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Belgin Uygur’a, Ak Parti Balıkesir milletvekillerine ve MHP Balıkesir milletvekili Ekrem Gökay Yüksel’e gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim dedi.

 

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.