YILIN LİDER PİRİNÇ MARKASI MUTLULAR GRUP - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YILIN LİDER PİRİNÇ MARKASI MUTLULAR GRUP

Bu haber 07 Haziran 2022 - 17:18 'de eklendi ve 665 kez görüntülendi.

2 nci Uluslararası Elmas Ödülleri sahiplerini buldu. Demet Akalın ve Öykü Gürman’ın konser verdiği Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin’in eğlenceli sunumları ile renk kattığı tören Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlendi.

Törene Mutlular Grup Genel Müdürü Av. Çiçek Mutlu Kocaman, Çeltik Grubu Genel Müdürü Samed Kocaman ve Mehmet Ali Mutlu katıldılar.

Yılın Lider Pirinç Markası ödülünü şirket adına Samed Kocaman aldı. Ödülü alırken yaptığı konuşmada “Çok güzel bir organizasyon emeği geçenleri kutluyorum bize bu ödülü layık gördüğünüz için teşekkür ediyorum. Ben bu ödülü başta Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın İbrahim Mutlu ve Yönetim Kurulu II. Başkanımız Sayın İsmail Mutlu olmak üzere tüm Mutlular Grup çalışanları adına, Mutlular Ailesi adına alıyorum. Çok teşekkür ederim.” dedi.

1967’den bugüne her geçen gün tecrübe ve teknoloji ışığında faaliyetlerini geliştiren Mutlular Grup Türkiye’nin Meşhur Lezzeti Gönen Baldo Pirinci, Osmancık ve Pilavlık pirinç çeşitlerini Mutlu ve Damak markaları ile sofralarınıza sunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .