YENİ BAŞKAN SÜLEYMAN SİGO OLDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YENİ BAŞKAN SÜLEYMAN SİGO OLDU

Bu haber 05 Ağustos 2022 - 9:38 'de eklendi ve 336 kez görüntülendi.

 

Kısa bir süre önce vefat eden 827 sayılı Bandırma Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Yusuf Aydoğan’ın yerine başkanvekili Süleyman Sigo seçildi. Sigo’dan boşalan Başkanvekilliği görevinde ise Recep Kaymak gelirken, yönetim kurulu üyeliği de Cemalettin Tirel getirildi.

Başkanlık görevine başlayan Süleyman Sigo Şehir Gazetesine yaptığı açıklamada Yusuf Aydoğan başkanımızı kaybetmemizin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisinin Kooperatifimize büyük emekleri geçti. Allah rahmet etsin dedi.

Ayçiçeği sezonuna hazırlandıklarını ifade eden 827 sayılı Bandırma Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Süleyman Sigo “Kooperatif olarak alım noktalarımızı hazırlıyoruz. Bu sene özellikle Trakya Bölgesinde hasara neden olan Çayır Tırtılı sıkıntısı Bölgemizde yoğun bir şekilde yaşamadık. Erken önlemler ve ilaçlamalar sayesinde ürünümüz hasar görmedi.

Ayçiçeği hasadında verimin yüksek olmasını bekliyoruz. Dünya piyasasında savaş yüzünden sıkıntılar var. Ayçiçeği fiyatının belirlenmesi noktasında bu sıkıntılar belirleyici olacak. Bu yüzden devletimizin verdiği desteklemelerin arttırılmasını bekliyoruz. “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .