YENİ BAŞKAN EŞREF UYSAL OLDU - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YENİ BAŞKAN EŞREF UYSAL OLDU

Bu haber 05 Ocak 2022 - 14:18 'de eklendi ve 368 kez görüntülendi.

 

Harp Malulü Gaziler Şehit Aileleri Dul ve Yetimleri Derneği Bandırma Temsilciliğinde bayrak değişimi gerçekleşti. Türkiye’deki en önemli harp coğrafyası uzmanı Dr. Selim Erdoğan ile sosyal medyada girdiği polemiklerden sonra Genel Merkez tarafından Temsilcilik görevinden alınan Ecevit Karakoyun’un yerine Eşref Uysal göreve getirildi. Devir teslimini gerçekleştirmek üzere Bandırma’ya gelen Harp Malulü Gaziler Şehit Aileleri Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar Filiz temsilcilik görevini Eşref Uysal’a verdi.

Şehir Gazetesine açıklamalarda bulunan Harp Malulü Gaziler Şehit Aileleri Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar Filiz “Bugün derneğimizin Bandırma temsilcilik görevini Eşref Uysal’a vermek üzere Bandırma’ya geldik. Bilindiği üzere geçtiğimiz ay yaşanan olaylar sonrasında Bandırma Temsilcisi Ecevit Karakoyun Genel Merkezimizin tasarrufu doğrultusunda görevden alınmıştı. Onun yerine Eşref Uysal atandı.

1915 yılında kurulan derneğimiz kamu yararına bir dernek olduğu için belli periyotlarda denetleniyor. O yüzden istenen yükümlülüklerimizi harfiyen yerine getiriyoruz. Türkiye’de 18 Mart Şehitler Gününde şehitler adına çelenk koyma yetkisi olan tek derneğiz.

Bandırma temsilcilik odamız görüldüğü üzere oldukça küçük bir oda ve ihtiyaçlarımızı karşılayacak büyüklükte değil. Üyemiz olan 100 kişiye yanıt vermek mümkün olmuyor. Önceliğimiz Temsilcilik Odamızı daha büyük bir yere taşımak olacak. Bu doğrultuda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile diyalog halindeyiz. En kısa sürede Bandırma sahil bandında Büyükşehir Belediyesinin tahsis edeceğiz alana bir prefabrik bina yapacağız.” Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .