YEMTAR 41 NCİ YILINI KUTLADI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YEMTAR 41 NCİ YILINI KUTLADI

Bu haber 29 Eylül 2021 - 15:47 'de eklendi ve 627 kez görüntülendi.

Bandırma’nın ve ülkemizin önemli sanayi kuruluşları içerisinde yer alan Yemtar, kuruluşunun 41 nci yılını kutluyor. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çolak ve Genel Müdür Bahadır Çolak, Yemtar’ın kuruluşunun 41 nci yılı sebebiyle Bandırma Sanayi Düğün Salonu’nda bir gece düzenledi. Geceye Abdullah ve Bahadır Çolak’ın yanısıra şirkette çalışan personeller de katıldı.

Gecede düzenlenen plaket töreninde konuşan Yemtar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Çolak, “Şirketimiz 1980 yılında Bandırma’da kurulduğundan beri birçok projeye imza atmıştır. Projelendirmeden üretime, imalattan montaja her şey Yemtar farkıyla hayata geçmiştir. Dinamik yapısı, bitmeyen enerjisi, son teknolojik gelişmeleri takibi ve bilgi birikimiyle önce yurt içinde, ardından yurt dışında kendini kanıtlamış, sektörde bilinen bir firmadır. Bu yüzden Türkiye’de ve dünyada yem fabrikasından balık tesislerine, paketleme ünitelerinden soğutucu ve besleyicilere kadar yüzlerce makine ve ekipman Yemtar tarafından üretilir. Yemtar bugün, beklentileri tam karşılayan, iş kapasitesini artıran, maliyetleri düşüren teknolojileriyle fark yaratmaya devam etmektedir” dedi.

Konuşmaların ve plaket törenin ardından gece eğlenceyle noktalandı.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.