YEMMAK PLATİN ÇAĞINI BAŞLATIYOR

YEMMAK PLATİN ÇAĞINI BAŞLATIYOR

ABONE OL
30 Mart 2023 10:47
YEMMAK PLATİN ÇAĞINI BAŞLATIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

DAHA BÜYÜK, DAHA GÜÇLÜ, DAHA VERİMLİ

Avrupa’nın önde gelen makine üreticilerinden Yemmak, gücünü özel olarak tasarlanmış yüksek verimli dişli takımından alan ve Türkiye’nin en büyük pelet presi olarak lanse edilen “Platinum PT1200’ ü piyasaya sürdü. Pelet presi serisine “Platinum” adı verildi. Bu seri ile; Türkiye’nin ilk pelet presi üreticisi Yemmak, müşterilerini Platin Çağı’nı yaşamaya davet ediyor!

Uzun yıllar süren araştırmaları, yoğun Ar-Ge çalışmaları ve proses teknolojilerine tutkusu ışığında hayata geçirdiği Platinum serisi pelet presleri ile yem sektöründeki liderliğini bir kez daha ortaya koyuyor.

45 ton/saat düzeyine kadar peletleme kapasitesine sahip olan PT 1200, yüksek üretim kapasitelerine, iyileştirilmiş peletleme dinamiklerine ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip. Tamamen yeni bir yaklaşım ile tasarlanan Platinum serisi ile peletleme prosesi optimize edildi.

“Platinum” pelet presleri şanzıman teknolojisi ile, kayış kasnaklı güç aktarım sistemine sahip muadillerine göre daha yüksek kapasitelere çıkarken farklı güçlerdeki motorların kullanımına imkan vermekte. İki kademeli hassas dişli seti, en yüksek pelet kalitesi ve kapasitesini garanti ederken, makineye güç ve dayanıklılık sağlamakta. Bu sayede herhangi bir ara ekipman olmadan güç aktarımında da verim yükselmekte.

Yemmak, enerji maliyetlerinin düşürülmesi ve daha az tüketimle daha fazla üretim yapılması fikrine katkıda bulunuyor. “Platinum” pelet presi serisi, bu hedeflere ulaşma yolunda önemli bir adım olarak görülüyor. Yemmak uzmanları, yeni Platinum serisi pelet preslerinin sağladığı en önemli avantajların daha yüksek enerji verimliliği ve aynı miktarda tüketim için %12-15 (bazı durumlarda %20’ye varan) kapasite artışı olduğunu paylaşıyor.

Mühendisliğin ve dayanıklı tasarımın en yeni örneği olan Platinum serisi pelet presleri 7/24 bakım imkanı ile işletmelerin güvenilir destekçisi konumundadır.

Yemmak, Platinum serisine talebin artmasıyla birlikte, küresel pazardaki rekabet gücünü artırmayı hedefliyor. Bu yatırım planı, şirketin proses teknolojileri konusunda liderliğini sürdürme ve küresel pazardaki rekabet gücünü artırma hedefleriyle uyumlu olarak tasarlanmıştır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.