YAZAR: BANDIRMA AİLESİ OLMAYI BAŞARDIK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YAZAR: BANDIRMA AİLESİ OLMAYI BAŞARDIK

Bu haber 01 Ağustos 2020 - 12:04 'de eklendi ve 529 kez görüntülendi.

Bandırma’da protokol bayramlaşması pandemi kuralları içinde gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya İlçe Kaymakamı Günhan Yazar, Belediye Başkanı Tolga Tosun, Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, müftü Halil Şekerci, Jandarma Komutanı Yzb. Mahir Mavi, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Yzb. Veli Esen, Emniyet Müdür yardımcısı Faik Karabaş, Siyasi Parti temsilcileri, Meclis üyeleri, muhtarlar ve kurum müdürleri katıldı.

Bayramlaşmaya katılanlara teşekkür eden İlçe Kaymakamı Günhan Yazar geçtiğimiz 6 ayda koronovirüsle mücadele kapsamında önemli yol kat etiğini belirterek “Buruk ve eksik bir bayram kutlasak da sağlıklı bir bayramlaşmada beraberiz. Pandemi sürecinde hem ilçe belediyemiz hem de büyükşehir belediyesi, Bandırma’daki kurumlarla birlikte ortak çalışarak virüsle başarılı bir şekilde mücadele ettik. Bandırma ailesi kavramını hayata geçirdik.  Buradan her iki belediyemize ve kurumlarımıza teşekkür ediyorum.

Ancak tedbirlere devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan maske, mesafe ve hijyen konularına dikkat etmelerini istiyoruz. Buradan 1. Lige çıkan Bandırmaspor’umuzu da kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.”

Herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum diyen Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’da “Ülke olarak zor günlerden geçmeye devam ediyoruz. Tedbirler çerçevesinde Kurban Bayramı’nı kutluyoruz. Mücadelede çok yol alsak da tedbirlere devam etmek zorundayız. Bu süreç de Bandırma olarak çok iyi bir sınav verdik. Vatandaşlarımızı tedbirler konusunda uyarıyoruz. “ dedi.

 

 

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.