YAVUZ SUBAŞI BANDIRMA İÇİN MÜJDEYİ VERDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

MANŞET

YAVUZ SUBAŞI BANDIRMA İÇİN MÜJDEYİ VERDİ

Bu haber 21 Temmuz 2021 - 19:33 'de eklendi ve 1.917 kez görüntülendi.

 

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı 2018 yılında temeli atılacağı açıklanan Güç laboratuvarı için müjdeyi verdi. Bakan değişikliğinin gecikmeye neden olduğunu ifade eden Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Güç laboratuvarı temelinin Bandırma’da 2022 yılının bahar aylarında atılacağını, borkarbür tesislerinin ise 29 Ekim’de açılacağını   söyledi.

Ak Parti ilçe teşkilatının bayramlaşma programına katılan Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Bandırma’daki yatırımlar hakkında bakanlarla devamlı görüştüklerini belirterek “Bölge milletvekilleri olarak Bandırma’daki yatırımların takipçisiyiz. Tüm Dünya’yı etkisi altına alan pandemi sürecinin yatırımları sekteye uğrattı. Müsilaj konusunda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Marmara Denizi çevresindeki tüm fabrikalar mercek altına alındı. Bandırma’ya yeni bir hastane kazandırmak amacıyla yapılan çalışmalarımız devam ediyor. Beklenen Marmara Denizinde yaşanılacak deprem konusunda da yapılması gereken çalışmalarımız sürüyor.”

GÜÇ LABORATUVARININ TEMELİ 2022 BAHARINDA ATILACAK

Bandırma için çok önemli bir yatırım olan Güç laboratuvarının Ömerli Mahallesinde yapılacağını belirten Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı “Bir süre Güç Laboratuvarlarının Sakarya ya da Eskişehir’e kaydırılacağı yönünde doğru olmayan haberler çıksa da bu önemli yatırım mutlaka Bandırma’da yapılacak. Gecikmenin nedeni pandemi süreci ve yaşanılan Bakanlık değişimi oldu. Ancak 2022 yılının bahar aylarında Güç laboratuvarının temelini Bandırma’nın Ömerli Mahallesinde atacağız.  Yine önemli bir yatırım olan borkarbür tesisleri de 29 Ekim’de açılacak.  İnşaatı devam eden Kültür Merkezinde firmalar yüzünden sıkıntılar yaşadık. Firmalar aldıkları hak edişleri ne yazık ki başka yatırımlarına kaydırabiliyor. İhaleler konusunda daha dikkatli olmak zorundayız. Hak edişleri sadece hangi ihale için verildi ise o ihale kullanmalıdırlar. “ dedi.

&nbps

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.