YASAKÇI ANLAYIŞ BALIKESİR’E ZARAR VERİYOR - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA
casino siteleri

YASAKÇI ANLAYIŞ BALIKESİR’E ZARAR VERİYOR

Bu haber 13 Ağustos 2022 - 10:23 'de eklendi ve 553 kez görüntülendi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Burhaniye’de düzenlenecek Zeytinli Rock Festivali’nin yasak kararına tepki gösterdi. Ahmet Akın, “Ardı ardına gelen konser ve festival yasaklarına bu kez de yedincisi yapılacak olan Zeytinli Rock Festivali’nin takılmış olması, ‘yasakçı anlayış’ ile beslenen kesimlerin gönlünü hoş tutmak için alınmış bir karardır. Elbette bu kararı kabul etmiyoruz. Asılsız gerekçelerle, Balıkesir’in adını duyuran ve tanıtan bir etkinlik AK Parti iktidarının yasaklarda da geldiği noktanın göstergesidir. Yasakçı anlayış Balıkesir’e zarar veriyor!” dedi.

CHP’li Ahmet Akın, “3Y (yolsuzluk, yasaklar, yoksulluk) ile mücadele” diyerek iktidar olan AK Parti’nin yoksulluk ve yolsuzlukta ülkeyi getirdiği noktaya dikkat çekerek, “Yoksulluk giderek artıyor. Hayat pahalılığı ile boğuşan vatandaşlarımız, iktidarın ülkemizi yolsuzlukta dünya liderliğine doğru götürdüğünü de görüyor. Yasaklar? İşte orada da AK Parti iktidarının eline kimse su dökemez!” diye konuştu.

“Her sanatsal yasak iktidar eliyle yapılıyor” diyen CHP’li Ahmet Akın şunları söyledi:

“Konserleri, festivalleri, bahar şenliklerini hatta mezuniyetleri yasaklayan anlayış tek bir merkezden talimat alıyor!  Saray’ın talimatıyla ülkenin dört bir yanında müzik için, sanat için yasaklar getiriliyor. Her yasak, sanata ve kültüre vurulan bir darbedir.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .