YAMANER: AKADEMİ PROJESİ ASKIYA ALINDI - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

YAMANER: AKADEMİ PROJESİ ASKIYA ALINDI

Bu haber 29 Eylül 2022 - 15:11 'de eklendi ve 483 kez görüntülendi.

Bandırmaspor Kulübü basın sözcüleri Bilgen Süngü ve Ünsal Yamaner beraber düzenledikleri basın toplantısında, Hobi bahçeleri arkasındaki arazide yapılması planlanan Akademi projesinin şimdilik askıya alındığını söylediler.

Arazi tarım arazisi çıktı

Bandırmaspor tribünlerinin tanınmış isimlerinden Orhan Eltan ve Numan Çalışkan’ın evlatlarını kaybetmelerinin üzüntüsünü camia olarak yaşıyoruz, her iki evladımıza da Allah’tan rahmet diliyorum diyerek açıklamalarına başlayan Ünsal Yamaner “ Bilindiği üzere Hobi bahçesinin arka tarafında Bandırmaspor’un geleceğini kurtaracak Akademi Projesinin açıklamasını yapmıştık. Ancak bandırma Belediyesinin proje için bize verdiği arazi tarım arazisi çıktı. O yüzden uzun vadeli sözleşmeler yapmamız söz konusu olmadı. Her sene sözleşmesinin yenilenmesi gereken arazi üzerinde böylesi bir yatırımı yapmanın olanağı yoktu. Bu yüzden proje için sponsor desteği de sağlayamadık. Yönetim olarak konuyu tekrar değerlendireceğiz. Şu andaki antrenman tesislerini büyüterek yeni tesislerin yapımı gündeme gelebilir.”

Aidatları ödemeyenler üyelikten çıkarılacak

Yeni spor yasası düzenlenmesi gereği bazı önemli kararlar alınması gerektiğini vurgulayan Yamaner “ Bunlardan en önemlisi dernek statüsünden şirket statüsüne geçmek olacaktır. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Kulüp satılıyor şeklinde konunun algılanmaması gerekiyor. Bandırmaspor Kulübünün geleciği için şirketleşmek önemli bir adımdır. Bunun için en geç Nisan ayında genel kurul yapmamız gerekiyor. Bu genel kurul için üyelerimizin aidatlarını ödemeleri gerekiyor. Şu an 732  üyemiz var. Ancak 450 üyemiz aidatları ödememişler. Bu süreçte aidatlarını ödemeyenleri üyelikten çıkarmak zorunda kalacağız.

326 misafir taraftarı maça gelecek

Pazar günü oynayacağımız Samsun maçı için 326 misafir tribün bileti satıldı. Özellikle İstanbul’dan otobüslerle misafirlerimiz Bandırma’ya gelecekler. Onları en iyi şekilde şehrimizde ağırlayacağız. Bandırmaspor taraftarı da bugün itibari ile 793 bilet satın aldı. Bu sayı maç gününe kadar mutlaka artacaktır. Toplamda 515 adet kombine satışımız oldu. 1500 adet forma satışı gerçekleştirdik. “ Dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması