YALIN: MAHALLEYİ OTLAR BÜRÜDÜ

YALIN: MAHALLEYİ OTLAR BÜRÜDÜ

ABONE OL
16 Haziran 2023 10:07
YALIN: MAHALLEYİ OTLAR BÜRÜDÜ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

Levent Mahallesi Muhtarı Netice Yalın, mahalledeki otların her yeri sardığını belirterek Bandırma Belediyesinden yardım beklediklerini söyledi.

Sokak temizlik elemanı istiyoruz

Levent Mahallesinin merkez mahallesi olmasına karşın kırsal mahalle muamelesi gördüğünü ifade eden Muhtar Yalın “ Bu sene yağışların çok olmasından dolayı mahallemizdeki otlar çok fazla oldu. Mahalleyi otlar sardı diyebiliriz. Kısa bir süre otlar biçilse de bu yeterli olmadı. Ot biçme noktasında nedense mahalle sonu kadar gidilmedi. Otların arasında çok sayıda yılan üredi. Çocuklarımızın sokaklarda oynamasından aileler tedirgin olmaya başladılar.

Levent Mahallesi merkez bir mahalledir. Merkez de yer alan mahallelerde sokakları temizleyen temizlik elemanları varken Levent Mahallesinin Sokak ve Caddeleri için böyle bir şans bulunmuyor. Ne yazık ki, Levent Mahallesi hizmet alımında her zaman geride kalıyor.”

Yollarımız çok bozuk

Levent Mahallesindeki yolların çok bozuk olduğunu belirten Muhtar Netice Yalın ” Yollar konusunda kentin de sıkıntılar yaşadığını biliyorum. Levent Mahallesinin yolları da bu sıkıntıdan fazlasıyla nasibini almış durumda. Livatya’da yapımı devam eden Arıtma tesisleri yüzünden yol sıkıntımız büyüdü. Arıtma tesisinin bitimine kadar yolların yapılmayacağı ifade edildi. Mahalle olarak yollar konusunda Arıtma Tesisinin bitmesini bekliyoruz.

Levent sokak hayvanlarının bırakıldığı nokta oldu

Mahallemizdeki sokak hayvanı popülasyonu her geçen gün artıyor. Zira şehir dışında toplanan sokak hayvanları gece saatlerinde Levent Mahallesinin arazilerine bırakılıyor. Bu konuda çok çaresiz durumdayız. Hepimiz hayvan severiz ancak sokak hayvanlarının sayıları o kadar fazlalaştı ki, bir şekilde önlem alınmalı noktasına geldi.

Kapalı pazaryeri geriye bırakıldı

Bandırma Belediyesinin yatırım programında yer alan Levent Mahallesi Kapalı pazaryeri projesi ne yazık ki geri plana itildi. Edincik Kapalı pazaryeri projesi bizim önümüze geçirildi. Levent Mahallesi olarak bize verilen sözlerin tutulmasını ve en kısa sürede Kapalı Pazaryeri için temellerin atılmasını bekliyoruz. “ Dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.