"VİTAL" İSMİNDE BİR YETENEK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

“VİTAL” İSMİNDE BİR YETENEK

Bu haber 15 Ocak 2021 - 14:10 'de eklendi ve 3.937 kez görüntülendi.

Gazetedeyim..Teknolojinin olanaklarından yararlanmak çok güzel..Birden Belek kampına,Bandırmaspor-Poznan hazırlık maçına uzanıyorum..Lech Poznan,Polonya 1.Liği’nin orta sıralarında yer alan bir takım..Sahaya çok iyi yayılıyorlar..Fizik güçleri yerinde..Topu koşturmaya çalışan bir ekip..

    İlk yarı yaydan çok basit bir gol yiyoruz…Rakip pres yemeyince 1-0 öne geçiyor..Yoksa ilkyarı itibarıyla dengeli bir maç..Kale önü pozisyonu yok denecek kadar az…Poznan’ın kamtaki ilk hazırlık maçı..Daha 3 hazırlık maçı daha oynayacaklar Antalya’da…Biz ise belki de tek hazırlık maçı ile Bandırma’ya döneceğiz..Ümraniye maçına kadar bir hazırlık maçı daha yapar mıyız?Yapmaz mıyız? Bilemem..

    Erkan Hoca,Poznan karşısına ara transferler hariç neredeyse ideal 11’i sürüyor..Bu kadroya zaman içinde Erkan Hoca Taha ve Torje’yi de monte edecektir…Karşılaşmanın ilk yarısında Royes aklıyla,Del Valle de hırsıyla öne çıkıyor..

   Hazırlık maçlarında sonuç önemli değildir..Bu maçlarda önemli olan Teknik Adamlar’ın sahaya sürecekleri kadroya,ya da benimsediği oyun sistemlerine bakarsınız..Ben de maçı bu gözle izliyorum..Bir kere oyuna çıkarken göbekten oyunu örmemiz şart!..Her zaman uzun toplar işe yaramayabilir!.Zaten Erkan Hoca da bunu görüyordur..Bundan eminim..

   Devre arasında sıcak bir kahve de iyi geliyor gazetede…

   2.YARI OYUN TEMPO KAZANDI..

   İkinci yarı takım tamamen değişiyor..2.yarıda oynayan futbolcularımız daha hırslı ve tempolu oynuyorlar..Ne de olsa forma artık aslanın ağzında!..Zülküf,yüzde yüz iki gol pozisyonunda geçit vermiyor Poznanlı futbolculara..Fırat’ı hırs kaplamış..Feyyaz hücumda canlı,dönüşlerde isteksiz..Erkan gezgin oynuyor…Altyapıdan gelen Vital isminde bir yetenek dikkatimi çekiyor…Çalışkan,yıpratıcı,sprinter..Sanki Bandırmaspor’a Menemen’den Hatay’a giden yeni bir Kamara’yı müjdeliyor!..Bu çocuğa dikkat diyorum..

  Bandırmaspor’da forma rekabeti üst düzeyde..Neredeyse 3-4 futbolcunun haricinde kimsenin yeri garanti değil!..Sonuç olarak olmasa da futbolcuların oynama arzusu ve hırsları Ümraniye maçı öncesi beklenti adına umutlarımı arttırıyor..

  Sanırım Erkan Hoca da aynı keyfi almıştır..Lech Poznan maçından..

  Ümraniye maçını taraftarlara eşlik ederek şimdiden ben de iple çekiyorum…Kahvenin yanında çikolatayı unutmadan…

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.