VİTAL: HEDEFİM ÖNCE BEŞİKTAŞ SONRA DA PSG DE OYNAMAK - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

VİTAL: HEDEFİM ÖNCE BEŞİKTAŞ SONRA DA PSG DE OYNAMAK

Bu haber 12 Mayıs 2021 - 13:52 'de eklendi ve 1.503 kez görüntülendi.

Bandırmaspor’da Bu sene altyapıya kazandırılan Demokratik Kongo Cumhuriyeti vatandaşı Bahati Vital Bandırma’ya geliş hikayesini Şehir Gazetesine anlattı. Fatih İçöz Hoca’nın kendisini bulduğunu söyleyen Vital “Önce menajerlerim bana Bandırma’dan teklif geldiğini söylediler. Seve seve Bandırma’ya geldim. İyi ki de gelmişim. Burada çok mutluyum. Geldiğim zaman Pote, Del Valle, Landel ve Erkan Kaptan bana çok yardımcı oldular. Alışma devresini bu yüzden çabuk atlattım. Hocalarım her zaman benden istediklerini ve yapmam gerekenleri anlattı. Bende elimden geldiği kadarıyla da benden beklentileri karşılama çabası içindeyim.”

Her futbolcunun hedefleri ve hayalleri olması gerektiğini belirten Bahati Vital “Başarılı olmak istiyorsak yol haritamızı belirlememiz gerekir. Ben de daha yolun çok başındayım. Benim de kuşkusuz hayallerim ve hedeflerim var. Öncelikle Bandırma’da başarılı olarak A takımda uzun yıllar oynamak istiyorum. Bu takımın ve kentin benim üzerimde emekleri olduğunu unutmuyorum. Daha sonra Türkiye’de Beşiktaş takımında oynama hedefim var. Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamak istiyorum. Daha sonra da Fransa’da Paris Saint-Germain takımında oynamak istiyorum. Bu hedeflerim ve hayallerim doğrultusunda çok çalışmak zorunda olduğum da farkındayım. Hayaller ne kadar büyükse başarı da o denli büyük olur biliyorum. “Dedi.

Haber :  Cemal Vural ATABEY

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.