VAZGEÇMEZSEN KAYBETMEZSİN - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

VAZGEÇMEZSEN KAYBETMEZSİN

Bu haber 24 Kasım 2022 - 12:10 'de eklendi ve 525 kez görüntülendi.

Her yıl “Milli Takıma” sporcu vermenin haklı gururunu yaşayan Bandırma Akademi Spor Kulübü sporcularından Aysima Ersin 12 – 13 Eylül 2022 tarihlerinde Polonya’da yapılan World Kyokushin Budokai Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil etti.

Aysima Ersin yedinci kez milli takıma seçildi. Bugüne kadar kendi branşında birçok başarıyla adından söz ettiren Bandırma Akademi GSK sporcularından Aysima Ersin bu yıl Polonya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında yaptığı maçlarla göz doldurdu fakat dereceye giremedi. Ersin; “Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için mücadele ettim. İyi maçlar çıkardım ancak dereceye giremedim. Bunun için çok üzgünüm. Milli takım antrenörümüz Gökhan Bahadır Ödemiş Hocamıza ve Milli Takımımızda mücadele eden sporcu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnanın bütün sporcuların hayali uluslararası alanlarda milli marşımız eşliğinde bayrağımızın yükseklere çekilmesini izlemektir. Kürsüde kabaran göğsümüzün içine sığamaz duygularımız ve boğazlarımızda düğümlenen sözcüklerimiz gözpınarlarımızdan dökülür. Görevini yapabilmiş olmanın haklı gururunu yaşamak dünyalara değişilmez. Milli takıma yedinci kez seçilmiş olmak da kendim ve kulübüm adına gurur verici elbette ama isterdim ki, bu kez de altın madalyayla ülkeme döneyim. Bazen ne kadar mücadele etsek de bizim dışımızda da etkenler olabiliyor ve aldığımız sonuçlar için üzülebiliyoruz. Mesele vazgeçmemek. Ben de asla vazgeçmedim ve vazgeçmeyeceğim” dedi.

Bandırma Akademi GSK başkanı Mehmet Ersin; “Aysima’nın Türkiyemizi ve Bandırmamızı en iyi şekilde temsil ettiğini biliyoruz. Bugüne kadar yaptığı müsabakalarda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını yıllardır yaşayarak gördük. Her koşulda başarma hırsıyla müsabakalarını yaptı. Polonya’da yaptığı maçlarını izledim. Çok iyi maçlar çıkartmış dolayısıyla içimiz rahat. Hepimizi gururlandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum. Yedinci kez milli takıma seçiliyor olmak tesadüf değil çok çalışmanın getirdiği bir sonuçtur. Kulüp olarak her zaman ısrarla ifade ettiğimiz gibi ülkemizi en şekilde temsil edecek sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ülkemizi gençlere emanet etti. Biz de inanıyoruz ki güzel ülkemizin teminatı aydınlık gençlerimizdir. Ülkesini en çok seven, en çok çalışandır. Vazgeçmediğin sürece kaybetmezsin.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

casino siteleri slot siteleri
fotos de mujeres hermosas en la playasister in law saves my marriagejulia osten viral video

pet shopKedi mamasıKöpek maması