VATANDAŞLARIN HEDİYELERİ İHTİYACI OLAN ÇOCUKLARA ULAŞTI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

VATANDAŞLARIN HEDİYELERİ İHTİYACI OLAN ÇOCUKLARA ULAŞTI

Bu haber 15 Ocak 2021 - 17:03 'de eklendi ve 1.681 kez görüntülendi.

Bandırma’da pandemi nedeniyle okula gidemeyen ve uzaktan eğitimden yararlanma imkanı olmayan öğrencilere derslerinden geri kalmaması için başlatılan bağış kampanyası meyvelerini verdi. Halkın desteğiyle alınan tabletlerin dağıtımı Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’un da katılımı ile gerçekleşti. Kaymakamlık ile koordineli bir şekilde oluşturulan listelerde yer alan çocuklara tabletler belediye ekiplerince teslim edildi.

Başkan Tolga Tosun “Bandırma Belediyesi olarak pandemi döneminde mümkün olduğunca çocuklarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Kaymakamlığımız ile koordineli bir şekilde ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit ederek eğitimlerinden geri kalmamaları için tabletlerini evlerinde teslim ediyoruz. Bandırma halkının desteğiyle elde ettiğimiz bu tabletlerle ülkemizin aydınlık geleceği olan çocuklarımız için eğitimde fırsat eşitliği sağladığımızı düşünüyorum” dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.