UYGUR: HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDAYIZ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

UYGUR: HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDAYIZ

Bu haber 31 Mayıs 2022 - 14:34 'de eklendi ve 486 kez görüntülendi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Bandırma İlçe Teşkilatını ziyaret ederek gündemi değerlendirdi. Uygur’u AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, ilçe yöneticileri ve belediye meclis üyeleri karşıladı. Esnaf ziyareti de yapan Uygur ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.

AK Parti olarak her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyleyen Belgin Uygur, 2053 ve 2071’e doğru emin adımlarla ilerlediklerini belirtti. Uygur, “Bizim mottomuz, hedefimiz vatandaşın yanında olmak. Bizim vatandaşımızla birlik olduğumuz dertleriyle dertlendiğimiz sürece Allah’ın izniyle,  20 yıl boyunca bu millet hem bizim davamızdan desteğini eksik etmedi hem sayın Cumhurbaşkanımızdan desteğini eksik etmedi hem hükümetlerimizden desteğini eksik etmedi. Allah’ın izniyle biz 2023 yılında da ipi göğüsleyeceğiz. Eserlerimizle, hizmetlerimizle ve gönüllere dokunmamızla, 2053’e 2071’e doğru emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi. 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .