ÜNAL ÖZER: ÖMERLİ MAHALLESİNE EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ

ÜNAL ÖZER: ÖMERLİ MAHALLESİNE EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ

ABONE OL
24 Mart 2024 11:03
ÜNAL ÖZER: ÖMERLİ MAHALLESİNE EN İYİ HİZMETİ VERECEĞİZ
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Ömerli Mahallesi Muhtar adayı Ünal Özer 31 Mart seçimleri için Şehir Gazetesine açıklamalarda bulundu

Mahallemiz ile ilgili tüm çalışmaları elimizden gelen mahalle halkımızla beraber ortak karar alarak kimseyi kırmadan üzmeden hiç bir şekilde ayrımcılık yapmadan torpil dayı yeğen akraba kollamaksızın göreve hazır olduğunu dile getiren Ünal Özer ” Tüm halkımız ile birlik beraberlik içinde sevgi saygı hoşgörüyle huzuru sağlamak ilk temel amacımız olacaktır. Daha sonra mahallemiz sakinlerinden istek talep ve görüşlerini bize iletim ortak karar alarak tüm mahallemize en hizmet vermek için çalışacağımıza ben ve ekibim adına söz veriyor vatandaşlarımızın desteğini bekliyorum.

İlk önce yapacağımız atıl durumda olan ilkokulumuz herkesin bir hatırası olan okulumuzu düzenlenmesi ve restore edilmesi ile hizmete açılacak olup tüm öğrencilere kreş veya anaokulu olarak hizmete açmayı planlıyoruz daha sonraki planımız cezaevi lojmanlarında oturan vatandaşlarımız için tatlı su çeşmesi ve lojman çıkışındaki otobüs durağın akıl durak yapılmasıdır. Cezaevi lojmanında oturan arkadaşlara köyümüzde belediyeye ait olan tarlalardan hobi bahçesi yapılması için elimizden gelen tüm fedakarlığı yapacağız ..

Mahallemizde tarım ve hayvancılık ile uğraşan tüm halkımızla iç içe olup ayrımcılık yapılmadan yardımcı olacağımız ve belediyeden tutulan tarım amaçlı tarlaları mahallemiz adına tutup sadece mahallemizde oturan çiftçilik ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlarımıza tahsis edilecek ve yabancı kişilere kiraya verilmeyecektir. Mahallede olan her türlü cemiyet cenaze ramazan yemeği ve benzeri her türlü organizasyon hep birlikte örf ve adetlerimize uygun bir şekilde ilerleyip hiç bir zaman ayrımcılık yapılmayacak olup herkesin cemiyeti huzur ve neşe içinde yapılacaktır Futbol organizasyonu eğlence gezi turları her türlü sosyal aktivite ile mahallemizde küslük öfke ve kargaşalıklara son vererek mahallemiz huzur içinde sağlıklı mutlu bir yaşam sürdürebilir hale getirecektir. Dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.