UĞUR "KURS" MERKEZİ BANDIRMA'DA - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

UĞUR “KURS” MERKEZİ BANDIRMA’DA

Bu haber 21 Ekim 2021 - 9:58 'de eklendi ve 1.780 kez görüntülendi.

Türkiye’de dershaneciliğin ilk markası Uğur Dershaneleri “Uğur Kurs” markasına dönüşmesiyle Bandırma’da yeniden hizmete başladı. Paşakent Mahallesi 1067 Sokak No:38 adresinde faaliyetlerine başlayan Kurs Merkezi’nde 7-8-10-11 ve 12 nci sınıflar ile mezunlara yönelik çalışmalar yapılıyor. 30 kişilik eğitimci kadrosu ve 19 derslik kapasitesinin bulunduğu Kurs Merkezi’nin Kurucu Temsilcisi ise eğitim camiasının yakından tanıdığı tecübeli bir isim olan Sedat Tuncel.

Bandırma Şehir Gazetesi’ne Uğur Kurs Merkezi hakkında açıklamalarda bulunan Kurucu Temsilcisi Sedat Tuncel, ” Kazandıran gelenek Uğur Kurs, lise ve üniversite tercihini, potansiyeline ve önceliklerine göre belirler. Yaşam yolculuğunda öğrencilerimizin daima yanındayız. Başarı odaklı bir çalışma programı uyguluyoruz. Öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu eğitim içeriklerine yer vererek, öğrencilerimize verimli bir hazırlık dönemi geçirmelerini sağlıyoruz. Onların eksiklerini giderek konu anlatımları, performanslarını arttıran soru bankaları, sınav pratiklerini güçlendiren testler uygulayacağız. Zamanlarını yönetip, soru tiplerini deneyimlemelerini sağlayarak sınav öncesi performanslarını gözlemleyeceğiz. Türkiye sıralamasını gösteren seviye tespitleri yaparak, elde edilen sonuçlara göre akademik ve kariyer yönlendirmesi yapacağız. Uğur Dijital aracılığı ile de sınırsız hazırlık yapacağız. Uğur Kurs ekolü olarak da öğrencilerimizin evlerinde olacağız. Böylece yapay zeka tabanlı öğrenme platformu sağlayacağız. Öğrencilerimiz bu kapsamda ihtiyaç duydukları eğitim içeriklerine kavuşma olanağı sağlayacaklar. Çevrimiçi dünyada sınıf ortamı yaratıp Velilerimiz için konforlu ve güvenli izleme sistemi kurup, onlara yakın takip olanağı sağlayacak, çeşitli duyurularla bilgilendirilmelerini sağlayacağız” dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.