TÜRKEŞ VEFATININ 24 NCÜ YILINDA ANILDI - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TÜRKEŞ VEFATININ 24 NCÜ YILINDA ANILDI

Bu haber 04 Nisan 2021 - 14:20 'de eklendi ve 1.612 kez görüntülendi.

Milliyetçi hareket partisi Kurucu Genel Başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş vefatının 24 ncü yılında anıldı. MHP Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt Ülkücü milliyetçi hareketin kurucu lideri ve Türk milletininin yeğane umudu olan partimiz MHP nin kurucu genel başkanı başbuğumuz Alpaslan Türkeş’in ahirete irtihal edişinin sene-i devriyesinde bir kez daha rahmet minnet ve Özlemle yad ediyoruz.Aziz ruhu şad,mekanı cennet olsun dedi.
Bozkurt açıklamasının devamında Merhum liderimiz Başbuğ Alpaslan Türkeş: Türk’üm demenin yasak olduğu tek parti döneminin baskıcı politikaları neticesi öz yurdunda , kendine inanmış dava ve fikir insanlarıyla tabutluklara atılmış,zulüm görmüş ama asla Türk milletinin hedeflerinden,birliğinden,yükselmesinden ,kızıl elma ve Turan ülküsünden taviz vermemiş,Türk milliyetçiliği fikir sistemini hayata geçirerek milletimizin İstiklal ve istikbalinin birlik ve beraberlikten geçtiği ülküsünü Türk gençliğine ülkücü harekete ve büyük Türk milletine emanet etmiştir.
Başbuğumuzun emaneti bugün ben ülkücüyüm diyen idealist dava erlerinde ve onun siyasi kutlu mabedi olan MHP de,bu dava uğruna şehadete erişmiş 5000 ülkücü şehidimizin emanetiyle birlikte genel başkanımız liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde elden ele gönülden gönüle ebediyete kadar devam edecektir. Bu vesileyle vatanımızın bütünlüğü milletimizin birliği için şehadete eren Aziz şehitlerimizi ,dünyanın bir çok yerinde Türk milletinin varlığını devam ettirmek için her kademede görev yapan devlet görevlilerimizi, küresel bir tehdit olan korona virüsle mücadele eden özverili sağlık çalışanlarımızı,cumhuriyetimiZin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını ve partimizin kurucu genel Başkanı başbuğumuz Alpaslan Türkeş beyi ebediyete irtihalinin 24. yılında birkez daha rahmet,minnet ve şükranla yad ediyorum. Başbuğum rahat uyu tohumunu ektiğin ülkücü irade bugünde,yarında ve sonsuza kadar emanetine halel getirtmeyecek azim ve kararlıktadır.Aziz ruhun şad,mekanın cennet olsun dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.