TRAKYA BİRLİK SPOR KULÜBÜ 661.TARİHİ KIRKPINAR GÜREŞLERİ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI. - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TRAKYA BİRLİK SPOR KULÜBÜ 661.TARİHİ KIRKPINAR GÜREŞLERİ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI.

Bu haber 15 Ekim 2021 - 15:57 'de eklendi ve 433 kez görüntülendi.

Bu yıl 661.si düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Güreşleri hazırlıklarına Kel Aliço Güreş Eğitim Merkezinde Başpehlivan Ahmet Yavuz nezaretinde başlayan Trakya Birlik Spor Kulübü Güreşçileri önümüzdeki yıl yapılacak olan güreşlere formda ve hazır olmak için idmanlarda ter döküyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan 660. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde Başpehlivan İsmail Koç Final yaparak Trakya Birlik Spor Kulübü adına büyük bir başarı elde etmişti.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Hüseyin Kocabıyık “ Bilindiği üzere Trakya Birlik Spor Kulübü olarak Güreş Branşında Edirne ve Trakya’yı başarı ile temsil ediyoruz, Büyük Erkekler Serbest Süper Liginde , Yıldızlar Serbest Güreş Ligi ve Minik Erkekler de 1. ligde mücadele ediyoruz. 660. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde bu yıl Başpehlivanımız İsmail Koç final yaparak Trakya Birlik adının hem minder güreşinde hem de yağlı güreşte var olduğunu hatırlattı 658. Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde Edirne’ye hem Emre Ayyıldız ile şampiyonluk Yusuf Kaflı ile 3.lük getirerek kürsü yapmıştık, biz kulüp olarak sporcularımıza her türlü imkanı vermeye çalışıyoruz. Geçtiğimiz haftadan itibaren önümüzdeki yıl yapılacak olan yağlı güreşler adına çalışmalarımıza başladık. Çalışmaları Başpehlivan Ahmet Yavuz hocamız yaptırıyor. Bu yıl hedefimiz madalya değil madalyalar olacak inşallah. Bizlerden maddi manevi desteğini esirgemeyen Yönetim Kurulumuza, Genel Müdürümüze, Sporcularımıza ve antrenörlerimize teşekkürü borç bilirim.” Dedi.

Bandırma Araba Servisi

&nbps;

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.