TOLGA TOSUN SOKAĞA İNDİ - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TOLGA TOSUN SOKAĞA İNDİ

Bu haber 24 Mayıs 2022 - 11:25 'de eklendi ve 460 kez görüntülendi.

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun yol ve kaldırım yenileme çalışmalarının başlayacağı Günaydın Mahallesi esnaflarıyla kahvaltıda bir araya geldi. “Benim Mahallem Benim Esnafım “ sloganıyla yola çıkan Başkan Tolga Tosun’a mahalle esnafı sıkıntılarını ve dileklerini iletti. Pazar Caddesi ve İstiklal Caddesine kurulan kahvaltı ortamında esnafla bir araya gelen Belediye Başkanı Tolga Tosun’a daire müdürleri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve esnaf odası başkanları iştirak etti.

Günaydın Mahallesinin Bandırma’nın en eski ve en küçük mahallerinden biri olduğunu söyleyen Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun “Bu mahallemiz Bandırma’da esnafın en yoğun olduğu mahalle konumundadır. Bandırma ekonomisinin can damarıdır diyebilirim. Pandemi döneminde zor günler geçiren esnafın her zaman yanında olduk. Günaydın Mahallesi olarak uzun yıllardan bu yana kenarda unutulan bir mahalle oldu. Şimdi Günaydın Mahallesini baştan aşağı yenileyeceğiz. Bu yenileme çalışmaları öncesinde mahalle esnafıyla bir araya gelerek sorunları ve istekleri yerinde dinlemek istedik. Çalışmalar sırasında esnafımızın mağdur olmasını istemiyoruz.” dedi.

Kahvaltı sonunda Günaydın Mahallesi esnafı şikayetlerini ve dileklerini Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’a ilettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .