TOKİ'YE NEŞELİ GÜNLER İNDİRİMİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TOKİ’YE NEŞELİ GÜNLER İNDİRİMİ

Bu haber 02 Haziran 2021 - 9:44 'de eklendi ve 529 kez görüntülendi.

TOKİ Site Yönetimi ile Neşeli Günler Kreş ve Gündüz Bakımevi hizmet alımı noktasında indirim anlaşmaya imza attılar. Site Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim ile Neşeli Günler Kreş ve Gündüz Bakımevi Sahibi Neşe Gülten bir araya gelerek anlaşmaya imza attılar.
Yapılan anlaşma hakkında açıklamalarda bulunan TOKİ Site Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Sevim “Yönetim olarak site sakinlerinin hizmet alımı noktasında her türlü kolaylığı sağlamak için çalışıyoruz. Sitemizde çok sayıda çalışan aile olduğunu düşünerek Kreş ve Gündüz Bakımevi ihtiyacını karşılamak için Neşeli Günler Kreş ve Bakımevi ile indirim anlaşmasını hayata geçirdik. TOKİ Sitelerinde ikamet eden aileler bunu ibra ederek Kreş ve Gündüz Bakımevi hizmetlerinden yüzde 25 oranında indirim hakkı kazanacaklar. Pandeminin zor şartlarının devam ettiğini düşündüğümüzde bu indirimin üyelerimize katkı yapacağını rahatlıkla ifade etmek isterim. Bu konuda bizlere kolaylık sağlayan Neşe Gülten Hanıma teşekkür ediyorum.”
TOKİ Site Yönetimi ile böylesine iş birliği içine girmenin mutluluğunu yaşadığını söyleyen Neşeli Günler Kreş ve Gündüz Bakımevi Sahibi Neşe Gülten “Ailelere yardımcı olmak, kaliteli hizmet vermek bizim öncelikli hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışla hizmet veren Kreş ve Bakımevimiz Paşakonak Mahallesi 1028 Sokakta 0-6 yaş grubuna hizmet veriyor.
Kreş ve Gündüz Bakımevimizde Regio Emilia, Montessori eğitim yöntemlerini uyguluyoruz. Çocuklarımızı tamamen doğal ürünlerle beslenmelerini sağlıyoruz. Okulumuzda 4 yıllık üniversite mezunu eğitimciler hizmet veriyorlar. Kreş ve Gündüz Bakımevimizde çok çeşitli branş derslerimiz ile alışkın olunan okul deneyimlerinden çok daha fazlasını vadediyoruz.” Dedi.
Cemal ATABEY

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.