TOKİ’DE EROL KÖSE BAŞKAN ADAYI OLDU

TOKİ’DE EROL KÖSE BAŞKAN ADAYI OLDU

ABONE OL
16 Haziran 2023 10:13
TOKİ’DE EROL KÖSE BAŞKAN ADAYI OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

25 Haziran günü yapılacak TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkanlık seçimleri için Erol Köse aday olduğunu açıkladı. Mevcut Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyeleri ile beraber ekip olarak seçimlere gireceklerini ifade eden Erol Köse, devam eden projeleri tamamlayacağız dedi.

Yönetim ve Denetim Kurulu görevine devam ediyor

TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gündoğan’ın kişisel işleri nedeniyle aday olmayacağını açıklamasının ardından kendisinin aday olduğunu söyleyen Erol Köse “ Mevcut Başkan Mehmet Gündoğan ve ekibi TOKİ’de güzel işlere imza attı. 2 senedir kangren olmuş sorunların çözümü noktasında büyük adımlar attı. Ancak Mehmet Gündoğan kişisel işlerinin yoğunluğu nedeniyle başkan adayı olmayınca ekip olarak yaptığımız değerlendirmede benim aday olmam konusunda mutabakat sağlandı. Gerçekten TOKİ Konutlarında yaptığı çalışmalar ile fark yaratan Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri de görevlerine devam ediyorlar. Ekip olarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Mehmet Gündoğan ve ekibin başlattığı tüm projelere devam edeceğiz. Yeni projeler ile de bize bırakılan bayrağı daha da yukarılara taşımak azmindeyiz. Bu konuda Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerimize inanıyor ve güveniyoruz.”

Devam eden projeler bitirilecek

Öncelikli olarak ısı pay ölçerlerin garanti sürelerinin bittiğini ve bu sorunu çözeceklerini belirten TOKİ Konutları Yönetim Kurulu Başkan adayı Erol Köse “ Isı pay ölçerlerin garanti süreleri bitti. Bu konuda yazılım desteği alamıyoruz. 25 Haziran günü firma yetkilileri gelerek TOKİ sakinlerine bilgilendirmeler yapacak. Yeni Yönetim Kurulu da bu konuda kararını verecek.

Yol ve ulaşım konusunda yetkili makamlarla ilgili olarak yazışmalar yapacağız. Yollarımız oldukça bozuk, ulaşımda da yetersizlikler var. Lise ve öğrenci yurtları nedeniyle ulaşımda araçlar yetersiz kalıyor. Belli saatlerde araçlarda yer bulmak olanaksız hale geliyor. Özellikle Hastane araçlarında yoğunluk yaşanıyor. Araçların arttırılması konusunda taleplerimiz olacak.

TOKİ konut sayıları ve nüfusuyla her geçen gün büyüyen bir yer haline geldi. Ulaşım noktasında TOKİ Evlerine bir taksi durağı ve dolmuş hattı için yetkili makamlara gideceğiz. Çözüm içinde ısrarcı olacağız.

TOKİ Konutlarında emekli kişilerin sayısı fazla, bu yüzden TOKİ Konutlarına bir Bankamatik konulmasını istiyoruz. Böylece emekli ve yaşlı sakinlerimiz şehre inmeden maaşlarını çekebilecekler.

Sosyal aktivite alanlarımız ve yaşam alanlarımızda eksikliklerimiz var. Örneğin ailecek gidebileceğimiz çay bahçemiz yok. Bu konuda adımlar atacağız.

Geçmiş dönemde caddelerimize güvenlik kameraları takılmaya başladı. Güvenlik kamera sayılarını arttırarak TOKİ Konutlarını daha da güvenli hale getireceğiz.” Dedi.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.