TİCARET ODASI ÜYELERİ BU FİRMALARDAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLECEK!

TİCARET ODASI ÜYELERİ BU FİRMALARDAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLECEK!

ABONE OL
6 Kasım 2023 19:31
TİCARET ODASI ÜYELERİ BU FİRMALARDAN İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLECEK!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bandırma Ticaret Odası, eğitim, sağlık ve konaklama sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla imzaladığı protokoller ile üyelerine özel indirim anlaşmaları gerçekleştirdi.

Daha önceki yıllarda çeşitli sektörlerde bazı firmalarla yapılmış olan indirim protokolleri günün koşullarına göre belirlenen şartlar dahilinde yenilendi.

Eğitim, konaklama ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Bandırma Ticaret Odası üyelerine özel yapacakları indirim oranları için yapılan protokollerin imzaları Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Yılmaz ve firma temsilcilerinin katılımları ile atıldı. Üye İndirim Anlaşmaları ile ilgili açıklama yapan Adem Yılmaz, “Bandırma Ticaret Odası olarak üyelerimize katkıda bulunmayı istiyoruz. Üye indirim anlaşmalarımızla hem anlaşma yapan üyemize hem de anlaşmalı firmalardan alışveriş yapacak üyemize katkı sağlamayı hedefliyoruz. İndirim protokolü imzalayan üyemiz bu projeye dahil olarak Bandırma Ticaret Odası üyelerini müşteri portfoyüne katma ve firma tanıtımı yapma avantajını elde edecek. İndirim uygulayan firmalardan alışveriş yapan üyelerimiz de Bandırma Ticaret Odası üyesi olmanın sunduğu avantajlı indirim oranlarından yararlanacak.” dedi.

Özel okullar ve kurs merkezleri, hastane ve diş klinikleri ile otellerin projeye dahil olan sektörler olduğunu dile getiren Yılmaz, “üyelerimiz Bandırma Ticaret Odası üye kartları ile Odamız web sitesinde üye indirim anlaşmaları bölümünde yer alan üye iş yerlerinden belirtilen oranlarda indirim alabileceklerdir. Bu projeye imza atan tüm üye iş yerlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.