TARİHİ LOKUMCU 4 NCÜ ŞUBESİYLE BANDIRMA'DA - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TARİHİ LOKUMCU 4 NCÜ ŞUBESİYLE BANDIRMA’DA

Bu haber 07 Mart 2020 - 22:01 'de eklendi ve 5.696 kez görüntülendi.

Şekercioğlu Tarihi Dursunbey Lokumcusu 4. Şubesini Bandırma’da açtı.
Açılışa Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Bandırma Belediye Başkan Yardımcısı Metin Ok, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Ak Parti Meclis Üyesi Zeynep Özgün, Güney Marmara Dursunbeyliler Dernek Başkanı İsmet Demiraslan ve çok sayıda davetli katıldı. Şekercioğlu Tarihi Dursunbey Lokumcusu işletme sahiplerinden Salih Şekercioğlu açmış oldukları işletme ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Salih Şekercioğlu yaptığı açıklamada “ Tarihi Dursunbey Lokumcusunun iki asırlık geçmişi var. Biz kardeşim Tufan Şekercioğlu ile birlikte Babadan, oğula, dededen, toruna altı kuşaktan beri bu işi devam ettiriyoruz. Ürünlerimizin bazı özellikleri vardır. Dişe yapışmaz, boğazı yakmaz. Gri toz ve Früktoz şurubu kullanmayız. Çoğu ürünümüzde hoş koku ve renklendirici yerine doğal ürünler kullanıyoruz. Meyveli ürünlerde kızılcık, incir, vişne v.s gibi hoş koku esans yerine kendilerini kullanıyoruz. Leblebi şekerinin tırtıklı yapısı dedelerimizin icadı olan cevizli şekerimiz, cevizli sucuklu lokumumuz bir metre boyunda Türkiye de başka yerde yoktur. Mesleğimizi bir zanaat olarak görüyoruz. Altı kuşaktır değiştirmeden el emeği Göz nuru ürünlerimizi üretmeye devam ediyoruz. Bandırma’da açtığımız dördüncü şubemiz. Bir tanesi Dursunbey merkezimiz 100 yıldır aynı işyerimiz devam ediyor. İki tane de Balıkesir merkezde şubemiz var. Yeni açmış olduğumuz Bandırma Şubemiz dördüncü şubemiz olup bütün Bandırmalı vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel