TAM 23 İŞYERİ SAHİBİNİ GÖRÜŞÜP İKNA ETTİ - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

TAM 23 İŞYERİ SAHİBİNİ GÖRÜŞÜP İKNA ETTİ

Bu haber 24 Mart 2020 - 19:08 'de eklendi ve 13.682 kez görüntülendi.

Bandırma’da Emlak ve Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Tuse Gayrimenkul meslektaşlarına örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Bandırma’da 2 yıldır emlak ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ve Sefer Durak – Turgay Gacal ortaklığında hizmet veren Tuse Gayrimenkul, dünyada ve ülkemizde etkisini gösteren Korona Virüs salgını nedeniyle bir çok işyerinin zorunlu olarak kapandığı günlerde deyim yerindeyse elini taşın altına koydu.

Sefer Durak ve Turgay Gacal Bandırma’da bir çok işyeri sahibi, esnaf ve çalışanın salgın nedeniyle evde kalması gerektiği bugünlerde kapalı işyerlerine bir nebze olsun destek olmak amacıyla kendi firmalarından işyeri kiralayan 23 kiracıya adeta müjde verdi. 23 işyerinin sahibine tek tek ulaşarak görüşen Durak ve Gacal, korona virüs nedeniyle işyerlerinin kapalı durumda olduğunu ve esnafın gelirinin durmuş durumda olduğunu ifade ederek işyeri sahiplerinin 1 ay kiracılarından kira talep etmemesini istedi. 23 işyeri sahibinin de olumlu cevap verdiği uygulama ile işyeri sahipleri kiracılarından 1 aylık kira bedellerini almayacaklarını belirtti. Kiracılar ise bu zor günlerde yapılan bu uygulamaya katkısı olan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.

Bandırma Web Tasarım

Tercüme Bürosu

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Grand Asya Hotel