SUSURLUK BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

SUSURLUK BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR

ABONE OL
27 Kasım 2023 13:03
SUSURLUK BELEDİYESİ ÇALIŞIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, kış mevsiminin hissedilmeye başlandığı şu günlerde Fen İşleri ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Başkan Güney, “Susurluk Belediyesi Fen İşleri Ekipleri Durmadan Çalışıyor! Başkan Nurettin GÜNEY; Bizim şehrimize olan hizmet aşkımız hiç bir zaman bitmeyecektir.” Dedi. Başkan Güney geçtiğimiz bir hafta içerisinde yapılan çalışmaları da aktararak “Buzağlık Mahallesi parke taş çakım çalışmaları devam ediyor. Değirmen Yolu yağmur suyu çalışmaları gerçekleştirildi. Endüstri Meslek Lisesi beton döküm çalışmaları gerçekleştiriliyor. Esentepe Mahallesi taş tamirat çalışmaları gerçekleştirildi. Göbel Mahallesi Park Binası bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Göbel Mahallesi parke taş çalışmaları gerçekleştiriliyor. Günaydın Mahallesi parke taş çalışmaları gerçekleştirildi. Günaydın Mahallesi müselim çeşmesi boyandı. İstasyon Caddesi yüksek hızda internet için açılan kazıların tamiratları gerçekleştirildi. Muammer Aksoy Bulvarı kaide çalışmaları gerçekleştirildi. Muhacir Sokak taş tamirat çalışmaları gerçekleştirildi. Nimet Sadık Özyiğit ortaokulu yolu taş tamirat çalışmaları gerçekleştirildi. Susurluk Belediyesi Göbel Hizmet Binası önü İndirme yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Susurluk Belediyesi Güreş Salonu boyama çalışmaları gerçekleştirildi. Susurluk Sanayi Baca yükseltme çalışmaları gerçekleştirildi. Şehir içi taş bakım onarım çalışmaları devam ediyor. Şehir Kabristanlığı indirme yapım çalışmaları gerçekleştirildi. Şehit Erbil Arslan Ortaokulu oyun alanı boyama çalışmaları gerçekleştirildi. Ümiteli mahallesi yağmur suyu kanal çalışmaları gerçekleştirildi” diye konuştu.

24 Kasım’da öğretmenlere ziyaret

Geleceğimizin teminatı öğretmenleri unutmadıklarını ifade eden Başkan Nurettin Güney, 24 Kasım Öğretmenler Gününü; Susurluk Belediyesi Kültür Sosyal İşleri Müdürlüğünce hazırlanan çam sakızı çoban armağanı hediyeler ile çalışan ve emekli tüm öğretmenleri tek tek ziyaret ederek kutladı. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY; ‘‘Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün kurduğu Milli Eğitim bağlarıyla, onun ışığı ve gücüyle, bugünümüz ile geleceğimiz arasında en sağlam köprüleri eğitim ile kuran çok değerli öğretmenlerimiz hepinizi saygı ve içtenlikle selamlıyorum. Öğretmenlik en değerli dildir. Her sözünde bir sevgi, her yaklaşımında derin anlamlar barındıran en kıymetli dil.
İyiliği, doğruluğu ve güzelliği anlatan, Eğitimi ve öğretimi bağlayan ve hiç bitmeyen bir hayattır öğretmenlik. Siz değerli öğretmenlerimize olan sevgi ve saygımızı ifade etmenin bir yoludur öğretmenler günü. Sevgili evlatlarımıza; Atalarımızın bizlere emanet ettiği bu vatan topraklarında
özgürce sunulan eğitim en önemli kıymetlerden bir tanesidir. Hepimizin mutlaka kendi öğrencilik hayatından öğretmenleri ile güzel anıları vardır. Bu anıları bile hatırladığımızda öğretmenlerimiz öğütleriyle bugünümüze bile ışık tutmaya devam ediyor. Bizler Susurluk Belediyesi olarak değerli öğretmenlerimizin her zaman yanlarındayız. Eğitime verilen önem; öğretmenlerimize duyulan saygı da her zaman önceliğimiz olmuştur. Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenimize sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyor, 24 Kasım öğretmenler gününüzü kutluyorum.’’ Dedi.
Öğretmenlere 80’ler 90’lar Gecesi
Susurluk Belediyesi’nin 24 Kasım Öğretmenler Günü için özel organize ettiği 80’ler 90’lar Gülümseten Hatıralar, Faruk SOFUOĞLU ve Deniz ORAL sunumuyla hem öğretmenlere hem de Susurluklulara keyifli saatler yaşattı. Eskiden dinlenilen birçok şarkı ile ve döneme ait en güzel hatıralarla büyük beğeni kazanan gösteri Kongre ve Kültür Merkezini dolduran seyirciler salondan mutlu ayrıldılar.

Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY; sahnede sanatçılar Faruk SOFUOĞLU ve Deniz ORAL’ a teşekkürlerini sunarken, Susurluk Belediyesi Kültür Sosyal Müdürlüğünün hazırladığı bu sanat etkinliklerinin süreceğini de belirtti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.