SUSURLUK BELEDİYE BAŞKANI TEMPOYU ARTTIRDI

SUSURLUK BELEDİYE BAŞKANI TEMPOYU ARTTIRDI

ABONE OL
23 Ekim 2023 14:44
SUSURLUK BELEDİYE BAŞKANI TEMPOYU ARTTIRDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

Susurluk Belediyesi Muhtarlar Buluştu. 19 Ekim Muhtarlar Günü resmi törenleri kutlanırken, Susurluk Belediye Başkan Nurettin Güney’in ’in davetiyle muhtarla bir araya geldi. İlçe Kaymakamımız Muammer Köken ve İlçe protokolünün de katıldığı programda Belediye Başkanı Nurettin Güney,  Susurluk için beraber çalışmanın ne kadar önemli ve kıymetli olduğunu söyledi, başkan Güney, bugüne kadar yaptıkları çalışmalar için bütün muhtarla teşekkür etti.

BAŞKAN GÜNEY YAĞCIKÖY’DE

Susurluk belediye Başkanı Nurettin Güney, Belediye Burada projesi çerçevesinde Yağcıköy’e gitti.  Susurluk Belediye Başkan Nurettin Güney ve Başkan Yardımcısı Sibel Sarı  başta olmak üzere tüm belediye ekipleri ile bu kez Yağcıköy Mahallesinde, halkla bir araya geldiler. Bir hafta boyunca, Fen işleri, Temizlik işleri, Park Bahçeler, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün çalışmaları ile odaklandığı mahallede, köy halkının talepleri doğrultusunda bakım ve yenileneme çalışmaları gerçekleştirildi. Yağcıköy halkı Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY’e teşekkürlerini dile getirdi.

SUSURLUK’TA CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ

Cumhuriyet Yürüyüşü ve Olta Balıkçılığı Yarışması Susurluk Kent Konseyi ve Susurluk Belediyesinin düzenlediği Çataldağ Göletinde Cumhuriyet için doğa yürüyüşü göl kenarında son buldu. Susurluk Kent Konseyi Başkanı Luiz ERPINAR geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşünde yine buluşulduğu için mutluluğunu dile getirdi. Aynı Zamanda Susurluk Belediyesi Spor Müdürlüğünün düzenlediği Olta balıkçılığı yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri Kaymakam Muammer Köken ve Belediye Başkanı Nurettin Güney tarafından verildi. Kaymakam Muammer Köken Belediye Başkanı Nurettin Güney’e bu güzel organizasyon için teşekkürlerini sundu. Başkan Nurettin GÜNEY, Cumhuriyetin yüzü diyerek 1 yıldır 100. Yaşımızı kutluyoruz, tüm katılımcılara ve cumhuriyetimize sahip çıkan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.