SÜLEYMAN DÖNMEZ'E SÜRPRİZ ZİYARET - Bandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Bandırma'dan Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SÜLEYMAN DÖNMEZ’E SÜRPRİZ ZİYARET

Bu haber 07 Nisan 2021 - 12:31 'de eklendi ve 1.043 kez görüntülendi.

Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak sabah saatlerinde Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez’i makamında ziyaret etti. habersiz gerçekleşen ziyarette iki başkan bölgelerine ait sorunları ve bilgileri birbirleriyle paylaştılar.

İki bölgeninde birbirlerine çok benzediğini belirten Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak “Çerkezköy’de Bandırma gibi hızla sanayileşen bir kent konumunda. sanayileşmeye paralel olarak üretin düşerken tarım alanları da hızla azalıyor. Bölgemizde ağırlıklı olarak buğday ve ağ çiçeği ekimi gerçekleşiyor. bandırma’ya gelirken yol boyunca ekim yapılan arazileri inceledim. Özellikle buğdayların durumunu çok iyi gördüm. İklim şartları bu sene oldukça iyi geçiyor. yağışlar üretim için yeterli. Artık hükümetin de biz çiftçilerin yüzünü güldürmesini bekliyoruz. Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar Başkanımızın da elinden gelenin fazlasını yaptığını biliyoruz. Ona da teşekkür ediyoruz. ”

Çerkezköy Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak’ın sürpriz ziyaretinden mutlu olduğunu söyleyen Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez “Biz 780 Oda Başkanı olarak bir aile gibiyiz. Bu çerçevede Hasan Başkanımızın ziyaretinden mutlu olduk. Hasan Başkan Bizim büyüğümüz. onun tecrübelerinden fazlasıyla yararlanıyoruz. Ona tekrar hoş geldin diyorum. “Dedi.

Bandırma Laptop Tamiri

Bandırma Emlak

Bandırma Web Tasarım

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.