SUBAŞI'NDAN ÇÖMEZ'E : YANLIŞ YAPTIN! - Bandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz OlsunBandırma Şehir | Yaşadığınız Şehirden Haberiniz Olsun

SON DAKİKA

SUBAŞI’NDAN ÇÖMEZ’E : YANLIŞ YAPTIN!

Bu haber 31 Temmuz 2022 - 14:34 'de eklendi ve 639 kez görüntülendi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bandırma ve Susurluk ziyaretlerine eşlik eden Ak Parti Eski Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez’in verdiği görüntü ile İyi Parti saflarında yeniden siyasete döndüğünü belirterek “Yanlış yaptın, hem de çok büyük yanlış yaptın” dedi.

Subaşı yazılı olarak yaptığı açıklamasında, “AK Parti’de siyasete başlayan ve Ergenekon davaları sonucu yurtdışına gitmek zorunda kalan AK Parti Balıkesir Eski Milletvekili Turhan Çömez, İp Genel Başkanı Meral Akşener ile 30 Temmuz 2022 Cumartesi günü Bandırma ve Susurluk programında verdiği görüntü ile siyasete İp saflarında tekrar dönüş yapmış oldu. Turhan Çömez; aynı Abdullah Gül, Abdüllatif Şener, Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu gibi geçmişini inkâr ederek yanlış bir yola girmiştir. Ergenekon operasyonuna fetö’cülerin kendisini dahil ettiğini ve mağdur olduğunu söyleyen Turhan Çömez’in, AK Parti karşıtı küresel emperyalist güçlerin ve fetö siyasi operasyonunun bir parçası olan İp ile siyasete geri dönecek olması, kendisinin yaşadığı çelişkiyi net olarak sergilemiştir. Turhan Çömez! Yanlış yaptın, hem de çok büyük yanlış yaptın!” dedi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Superiority inside the the watchmaking arena method will be the first step toward rolex replicas swiss made .